Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Tato hra zobrazuje temnou budoucnost, kdy na zemi přežili jen hipsteři.
    https://www.youtube.com/watch?v=gM8NXCUlbVM
  • Dr.FlyHack
    Zajímalo by mě jestli to vyjde za měsíc na PC
    • To by mě taky zajmalo,byl bi sem strašně šťastný protože sunset overdrive JE PECKA!A já mám PC a ne XBOX ONE .
  • Stejne tupy jako konzole
    • Ve srovnání s tebou ale děsně ostrý.
  • bejt americkej teenager tak sem z toho urcitě unešenej
  • Ne děkuji, radši Dead Rising 3. To je aspoň zábava *5*
    • Ještě jsi to ani nehrál a už kritizuješ.
  • Hnus.
  • MrSanta
    Nemůžu si pomoci, mě ta ujetost docela láká. Bundle Xbox One s touhle hrou stojí akorát o pár kaček víc než sólo konzole, tak toho moc k řešení nemám. Škoda že se naší zemi s největší pravděpodobností vyhne akce 50 dolarů sleva na každý xbox one koupený od 2. listopadu do 3. ledna. Teď už se jenom rozhodnout který prodejce utrží mé dukátky *1*.
    • Radši si kup PS4 a mnohem zábavnější InFamous
      • No ono to taky tím infamousem končí... a větší zábava bude takový Dead Rising 3
      • MrSanta
        Sunset Overdrive beru jako bonus, který je skoro zdarma díky bundlu. Hlavní důvod nákupu Xbox One leží někde jinde.
        • Kde? Kromě Forzy a Halo mě nic nenapadá. Připravovaný tituly taky nevypadají nijak ohromně. Sám vlastním obě konzole, ale ostatním víc doporučuji PS4.
          • MrSanta
            Konzoli kupuju primárně jako doplněk k PC abych měl přístup k zajímavým hrám, které se na PC nedostanou, nebo se dostanou až za rok dva (a čekat se mi nechce), nebo je PC verze tak odfláklá až to bolí. Nebo na hry, u kterých mám prostě pocit, že konzolová verze je lepší, než PC verze.

            Pro Xbox One hovoří ovladač - jsem zvyklej na X360 ovladač, používám ho na PC. Dále větší podpora formátů videa. Konzole bude u mě zároveň suplovat přehrávač DVD/BR atd, abych to pořád nemusel pouštět z PC.

            Rozhodování mezi exkluzivitama na Xboxu a Playstationu není až tak důležité. Pro Xbox One hovoří Halo, mám pro to prostě slabost a hrál jsem akorát jednotku na PC. Teď budu mít všechny 4 hlavní Halo hry v jedné krabici a za cenu jedné hry. To mi přijde jako docela dobrá nabídka. Na Playstationu mě víc zajímá akorát Uncharted. Když si ho budu chtít zahrát, tak si půjčím PS3 od kámoše a dám si první tři díly.

            Budoucí exkluzivity jednotlivých konzolí mi jsou celkem jedno. Z toho co zatím vím mě oslovuje akorát Halo 5: Guardians (kupodivu *1*) a pak ještě trochu Quantum Break. Na PS4 tak nějak skoro nic. PS4 se nebráním, nejsem hater a je mi jedno na jaké krabičce kdo hraje. Asi jí za dva či tři roky, až bude nějaká slim verze a kupa her, koupím taky.
  • palver
    Pestrobarevných ujetých akcí - klonů GTA je jako když nase...je a rozšlape. Co vážně chybí jsou nepubertální kousky typu Mafie, nebo Sleeping Dogs
  • Dogkiller
    Konečně to vyšlo, už bylo na čase. 14- letí konzoloví hráči si už netrpělivostí kousali nehty a teď se opět mohou "chlubit" další ultracool megaboží konzolovou exluzivkou. *1*
    • TheGGG
      jistě, jedna blbost na konzoli a už meleš sr*čky. Že na PC jsou tisíce omalovánkových moba slátanin, co vypadaj jak pozvracená duha, jsi ale nějak zmíňit zapoměl. Hnus od blizzardu ani nezmiňuju.
      • Dogkiller
        Já věděl, že se v tom najdeš a ozveš se. *15* Jinak na PC je alespoň z čeho vybírat. A Diablo 3 je též konzolovou obětí, dvojka byla tak úžasná, protože vyšla jen na PC. *3*
        • Dr.FlyHack
          "dvojka byla úžasná, protože vyšla jen na PC"
          Uznávám že dvojka je lepší, ale řekl bych že to není zapříčiněno tím, že vyšlo jenom na PC
      • skoda ze ten hnus od blizzardu hraje celkove nekolik desitek milionu lidi...
  • Mato1987
    Takže do roka môžme očakávať pc verziu zo všetkými dlc za 20 ojro? Potom to možno skúsim aj keď je pravda, že táto hra bude orientovaná a zameraná skôr na americké publikum. Ale šak keď som vyhodil peniaze za také konzolové porty ako Dead Framerate 3 a Ryse The Son Of Bankruptcy tak prečo by som to neurobil aj po tretí krát.
    • Jezis slovenskej jack
      • Mato1987
        To bol ale vážne chabý pokus o trolling.
        • Mláto, mohl by jsi prosím už přestat?
          • Mato1987
            ďalší podmostový obyvatel ? *15*
            • Mato1987
              a to na mňa musíš reagovať hneď pod tromi rôznymi anonymnými prezývkami? helomítkohe?
            • někdo už by ti měl říct že začínáš bejt hodně trapnej :) try more

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit