Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jede hra i pod win32 ?
  • Walking pretentious simulator? 8/10


    Ha, ježiši marja. To je ale "umělecké" dílo.
  • a co ten jihoafričan, bude si zase stěžovat, že je ve hrách málo černochů?
  • Jako taky se občas před hraním hry zkouřím, ale že bych se do některé tak zakousnul, abych se identifikoval s uklízečkou, to bych musel od thc přejít na lucy in the skies with diamonds :)
    • ...in the sky, samozřejmě.
  • 8/10? Tomuhle? A Hatred 4/10?..Prosím.
    • autorovi recenze asi přišlo hatred trapný a tohle dobrý, no a? :)
      • Neberu recenzentovy jeho názor, ale můj názor je že recenzent stojí za pr.d
        • alladjex
          Napiš svoje uživatelské recenze na obě hry a postni je. Nicméně to, že se názory recenzentů rozcházejí s tvými o hrách ani kvalitách recenzí nic neříká. Říká to pouze to, že ty si myslíš něco jiného. Recenzi na Hatred psal Aleš Smutný. Recenzi na Sunset Ondřej Švára. Který recenzent stojí za to co uvádíš?
          • nightborne
            Lidi tohle ale nepochopí... srovnávat dvě naprosto diametrálně odlišný hry, recenzovaný dvěma jinýma lidma, je bůhvíproč strašně in. A to ani nemluvím o tom, že kydat špínu na recenzenta je velice snadné, ale když pak chceš, aby si onen kritik svůj rozdílný názor obhájil ve své vlastní několikastránkové recenzi, je ticho po pěšině.
  • proč tam nejsou obrázky? vždycky v recenzi jenom kouknu obrazky a číslo
  • MickeyMutant
    To je po Jupiter v krátké době už druhá uklízečka, která řeší i hlubší otázky než jestli Savo, nebo Sanytol.
    • Sanytol jednoznacne...
      • Volím Savo!! Mimochodem dle recenze si prostě nějak nedokářu to hranií ani představit jak to má v reálu vypadat. Je to z první osoby nebo jinak?
    • Tomu se nejde nezasmát. Film jsem sice viděl jen zběžně (byl puštěný vedle mě na NTB), ale co jsem tak poslouchal tak to byla celkem pěkná pohádka.
      • jupiter ascending je strasnej shit, malem jsem to nedokukal...
    • corfer
      Pobavil.:D
    • Mám pocit, že rozsah a dopady tohoto dilematu nedomýšlíš. Soudím tak z uvedeného příkladu, jména, můžu se mýlit - ale moc tomu nedávám...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit