Přejít na výpis diskuzí

Super Time Force předvádí hranatou manipulaci s časem

12.5.2014 11:15
Aleš Smutný 16 příspěvků

O plošinovce Super Time Force píšeme už nějaký ten pátek, protože studio Capybara Games na hře pracuje už tři roky. Už brzy se jí ale dočkáme, protože vyjde 14. května na X360 a Xbox One. A čím je vlastně hra zajímavá? Zahrajete si v ní za spoustu hrdinů s různými schopnostmi... a je mezi nimi i dinosaurus!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman
    Škoda, že hranatou. S Jets'n'Guns stylem grafiky a hudby bych takovou hru viděl raději.
  • GlaDOS
    Mě by zajímalo, kdy to hodlají vydat na pc. Below už oznámili, ale k STF se nevyjadřují.
    • prudislav
      mam dojem že psali že po vypršení Xbox exkluzivity to přijde i na ostatní platformy - nezmínili sice který ale Steam a PSN se dá vícméně očekávat
  • konecne hra kde i MP pojede na nextgen konzolich ve full hd... tedy snad to zvladnou ten rastr 320x240 prepocitat na 1920x1080 *3*
  • Indie mám rád, často přichází s novým nápadem, ale tak jako se AAA hry honí za úžasnou grafikou a na ostatní kašlou, tak mi u idnie přijde, že tam neumí nic jiného než 8-bit grafiku. Už toho začínám být kapku přejedený...
    • ringmancz
      mně to připadá spíš jako 16bit
    • N7N7
      Pšššt, takto se na indieGames.cz mluvit nesmí!
      • firebug
        Zase plkáš! Diskuze na games.cz je líheň individuí, kterým po shlédnutí screenshotu s trochu kostrbatější grafikou vyraší vřídek, který musí promptně vymáčknout do, co možná nejzbytečnějšího, komentáře. Je to takový evergreen. Stejně jako nadávání na neschopnost redakce, na špatně napsané články, na špatné číslo u recenze, na méněcennost konzolí/PC, no a nesmí se zapomenout ještě na nepřítomnost hajzlů... *6*
        • Jack1947
          Tak od Hatera ktery pise jen kdyz jsou na blizku nejake indie zalezitosti ani nic mensiho cekat nelze
          IQ pod bodem velke namrazy, a zaroven ... tak skoda slov no. Na take... skoda slov. *12*
          • ja_nic_nevim
            Jacku, od tebe je vždycky škoda slov, nemáš nic lepšího na práci?
            • Jack1947
              Navazim se a jak ? jen konstatuji to co kazdy vi jen se pridavam k nazoru na jiste jedince. Zastavas se nekoho o kom moc nevis to je prijemne vedet a tim potvrzujes jen to ze to je vlastne ok. A ti co jsou proti jsou ti spatni...

Shazuji se, no jak kdy... a kdyz uz jsme u Veskoslava kdyz on muze delat ruzne chujoviny tak proc by nemohli i ostatni. V rozumne mire samozrejme.

IQ meris gramotnosti ? no nic no, zda se ze uz jsem z tebou domluvil. (alespon pro zatim). *4* *Peace*
            • ja_nic_nevim
              Informativní hodnota tvé příspěvku = 0
              zase se do někoho navážíš (když už ne výjmečně Veskoslav)
              o IQ něco piš, až zvládneš základní kompozici věty.

Já proti tobě nic nemám, ale občas se tu sám shazuješ.
            • Jack1947
              Copak napsal jsem neco a uz zaclanim ? *7* a nebud ignorant se koukni je to tak... na kazdeho Hatera indie je skoda slov o N7N7 to plati dvojnasobne.
  • ja_nic_nevim
    ko-sti-čky

jasnej kandidát na 9/10

Proti plošinovkám nic nemám, ale taky by mohly vypadat k světu.
    • Musim s tebou souhlasit. Vyrostl sem na amize a pohlednu-li zpatky na hry jako Trolls, Zool, Superfrog, Turrican, Fire and Ice a Shadow of the Beast tak vsechny vypadaj uplne genialne. Dneska je proste moda tehle ctverecku, nevim jestli se vsichni pokakali po minecraftu, ale ctverecky musej bejt vsude. Nevim proc nekdo neudela hopsacku co bude vypadat jako Flashback. Vzdyt to vypadalo hezky.
      • GlaDOS
        Ale vždyť tu jsou HD hopsačky. Dust: An Elysian Tail, DuckTales, Guacamelee, Rayman Legends, BloodRayne Betrayal, The Swapper. Pokud bych chtěl být puntičkář, řeknu, že Flashback byl taky pixel artový.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit