Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s turbo. Co naplat, že je to v HD. Původní grafika v emulátoru je vážně lepší, hezčí, líbivější. I animace postav. Amiga verze měla jen 4 diskety a intro i outro mělo jen omezené možnosti, ale i tak dalo PC verzi hodně na frak. O mezihře ani nemluvím. A co ty nafouknuté vosy?! *12* Hudbu dělal někdo podle zadání "musí to znít podobné, ale jinak". Takže je to sice podobné, ale nemastné neslané. Ovládání střelby funguje jen přímo a nahoru. Základní úhel 45° se mi vůbec nepodařilo dosáhnout, takže jsem skoro nepoužíval. Pro mě jasná volba - emulátor UAE. Původní Superfrog tahle předělávka ani nedohnala. Natož aby vylepšila.
  • Robotron3
    Koupil jsem z nostalgie a dost naprd předělávka, když origo verze z Amigy se hrála líp. Tohle už je poznamenaný casual hrama na mobily. Radši nahoďte emulátory.
  • Radši si pustím low-res verzi v UAE než tohle ... je to takový ... divný. Původní grafika je imho přitažlivější. Muzika v novym kabátku to samý. Nevim, mě se to prostě nelíbí. Pustil jsem si na YT nějaký videa z původního SF hranýho na Amize a je to zkrátka tak nějak lepší. Chutnější, šťavnatější. Tohle mi přijde lehce gay ;)
  • Superfrog byla jedna z mála konverzí, která vypadala stejně dobře i na PC, tedy kromě zvuku.
  • ach boze spomienky na amigu
    • Přeeeesně! Ještě ji doma někde mám holku, i když dneska už se dá zprovoznit i na emulátoru. Team 17 dělal ve své době jednu pecku za druhou (namátkou Full Contact, Alien Breed, Assassin, Project X, Worms) a Superfrog mezi ně jednoznačně patří! Nuže tedy, sem s ním :)
  • na mobil do mhd dobrý *4*
  • Mať tak v novom kabáte aj Supaplexa, tak si dovolím tvrdiť že by mi zas trochu poskočilo IQ smerom ku genialite :)
    • Robotron3
      Přesně tohle jsem viděl v AppStore. Takže na Win to bude určitě taky.
  • Super klasika, hráno a dohráno sice již před mnoha lety, ale klidně bych si toho žabáka střihnul znova. Jedna z nejlepších plošinovek co jsem kdy hrál !!
  • BOŽÍÍÍÍ!!!!!! *1*
  • Ma to co-op pro gamepad + klavesnice?
    Diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit