Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supreme Commander 1 + datac je posledni poradna epic strategie se stovkama jednotek, vedle toho je celej Starcraft 2 fackovani kluciku na piskovisti u baraku.
    Hail to the King, baby!!
  • Na LEGO Commander se*e pes. Když už něco milovníci opráší, tak to bude jednička + datáč.
    • Moje slova připadá mi to jak verze zblobovatěná aby jí rozumněli děti cokoli pro prodej asi...
      Supreme Commander a Forged alliance nešli prostě hrát jednoduše bud' se to umělo anebo jste neměli ekonomiku dostali se do mínusu a konec :D. To se ale v Kid commanderu 2 nedá proště odebrali to co dělalo sup comm supp commem a nahradili to researchem a dinosaurama.
      I tech lvl kterej byl dobrej dali pryč prostě už to pro mně ztratilo smysl. Kupte si Supreme Commander gold a pod'te hrát na Forged alliance forever a ukažte že starý sup comm je stále nejlepší!!
    • Tak neviem ako ty , ale mne sa paci SC2 tiez , a ked uz tak existuje mod ktory prida vsetko z Forged Alliance. Len keby o tom ludia vedeli...ze?
      • Jako velikost a počet jednotek? No to pochybuju. Nehledě na to, že u Scom2 chyběli některé pokročilé ovládací prvky jestli so dobře pamatuju. Tam nešlo transportním lodím vytvořit nabírací místo a na to místo z továrny posílat zástupy jednotek, který nabraly, odvezli na určené místo nějakou tebou zvolenou cestou, vyložily náklad a opět se vrátily a takhle pořát dokola.
      • Chcel som povedat Supreme Commander a nie SC2
    • kdyz uz neco milovnici oprasi tak to bude total annihilation :P
  • kdyby raci udelali radneho nastupce SC1, stejne jako byl SC1 radnym nastupcem total anihilation....SC2 me prijde jaksi nedomrly a vubec nechapu co tim sledovali
  • proč rikate že je to letitá hra? multak takovychle her se hraje roky vetšinou až dokud nevyjde další díl takže je to stale aktuální. co potom rict o forged alliance?
    a to nemluvím o parádní grafice proti které se starcraft 2 muže jít zahrabat. Jen škoda že supcom 2 ma minimalni hračskou základnu
    • kolik mas dioptrii ze ti pripada vymazlena grafika Starcraft2 horsi nez hranata krajina s texturou 128x128 px pro celou mapu v SComander2 a ty jednotky v comanderovy des, design sileneho vedce *11*
      • walltar
        Tak na grafiku ti SupCom série s*re pes ( i když je lepší než u SC2) supreme má jednu velmi pokročilou funkci, kterou ještě v blivajzzardu neobjevili ... zoom. A díky zoomu je to mnohem zajímavější a hratelnější hra, než klikací sranda se jménem Starcraft2. Ale i tak to nemá na Forged Alliance ani zdaleka.
        • lolol jeste jsem te nevidel takhle nastvaneho na games.cz
        • Jenže zoom není u Starcraftu zcela záměrně, Blizzard chtěl zachovat hratelnost Brood Waru a ne dělat z toho nový Supreme Commander, nehledě na to, že dost pochybuji o tom, že když má něco komplexnější hratelnost, tak to automaticky znamená, že je to zajímavější a hratelnější hra. Pro někoho ano, pro jiného ne.
      • ok nema vic pixelu aale to proto že tech jednotek jsou na bojisšti stovky a hraješ to v maximalnim zoomu kdežto sc ma kameru dost nizko nad zemi a nezda se mi ze by jednotky tam meli dobrou grafiku
        • Nevím, kolik má co pixelů, ale grafika Supreme Commandera se mi nikdy nelíbila, protože se mi zdá, že mapy jsou jenom obrovské holé plochy bez nějakých detailů. Ale Supreme Commandera jsem nikdy pořádně nehrál, takže možná je to jenom můj dojem. Každopádně Starcraft 2 má hlavně v kampani krásně vymazlené mapy s důrazem na detail. Tomu se podle mě Supreme Commander ani neblíží.
      • spíš bys mel zajít k očnímu ty když nevidíš kolik pixelu maji jednotky v starcraftu a jaka hranata krajina omg ta hra se hraje v maximalnim zoomu. A nemluve o tom že jedna experimentalni jednotka v supcom 2 ma vic pixelu než celej starcraft dohromady
        a co se týče dizajnu jednotek v starcraftu tak to je jak z detske školky omg probud se fakt miluju takovyhle komenty
        • Spíš, než o pixelech by jste se měli bavit o poligonech na modelu. Kdy opravdu SC2 nemá šanci na SupCom2 , který zase nemá šanci na Forged Alliance. Ale nemůžeš porovnávat SC2 a Supcom, vzhledem k tomu, že v Supcomu máš na obrazovce občas i několik tisíc jednotek na hráče, zatímco v SC2 stěží 200 na hráče. SC2 a Forged Alliance jsou dobré hry, SupCom2 už ne.
  • Blue.Shark
    Do té doby, než fandové na Moddb vydají Revamp 1.2, jehož obsah se nese v duchu prvního dílu, si nechám zajít chuť a raději si vystačím s Forged Alliance a modem Total Mayhem, který, ač stále ve fázi vývoje, obsahově vydá za datadisk. *7*
  • Black_Hand
    ja bych byl spis pro x64 build supcoma 1... ale nemuzu mit vsechno :).
    • Tojo, nějakej řádně mutlithreadovej a paměti ať si veme co hrdlo rácí. To zpomalení je časem celkem krutý.
      • Black_Hand
        jj mapy 81x81km s 8mi hraci x86 build proste nezvlada.
  • walltar
    http://www.faforever.com/ ... radši tohle, než ten paskvil. SupCom2 je jedna z her u kterých lituju, že sem si je koupil.
    • Ale tak za těch 5€ se to dalo. *1*
      • walltar
        Se bojím, že sem za to dal mnohem víc ... koupil sem to v den vydání. Proto toho taky lituju.
  • diky za link nechtelo se mi to hledat, prave forged alliance hraju i zakladani supcom ale v lobby nikdo neni :)
    jen je škoda a to jsem psal i jinde že je to delane ze strany hráču a že se o komunitu takhle nestaraji sami tvurci, tohle zavidim tem kdo hraji hry od blizzardu
  • to jeste nekdo hraje takovou s.r.a.c.k.u je mnohem lepsich her si raci parnu starcraft1
    • Blue.Shark
      Běž si pářnout Starcraftík, Bramboříku. Ňuňu :))
  • Konecne.Ale fakt .Tuto hru stale hravam s kamosmi.Je to asi najlepsia RTS na online hranie.Plus vsetky strany sa hraju inou strategiou.Ano makroekonomika je zjednodusena oproti forged alliance ale SC2 mal byt pristupnejsi a hlavne akcnejsi co sa aj stalo.Je to masaker ked si nastavite 1000 jednotiek/tym . AI je brutalne odolne na vyssich obtiaznostiach a proti inym hracom je to fakt sranda a zabava. Este teraz si spominam ako sme davali turnaje s kamosmi 10h v kuse.Patch vysiel zasluzene a asi vo Wargamingu maju tuto hru tiez radi ked chceli ten patch :)
    • Este tolko komu chyba Forged Alliance tak vedzte ze existuje mod do Supreme Commander ktory prida vsetko z Forged Alliance, vola sa Revamp!
      http://www.moddb.com/mods/revamp-mod/videos
      http://www.youtube.com/watch?v=d7zNJuTg3Qo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit