Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda, to je to co mě mrzelo narozdíl od předešlých dílů, že FCP je moc snadné. Snad využjí ten potenciál pravěku. Za mě palec nahoru
  • MickeyMutant
    Gratulace k názvu článku. Opět se podařilo vás zaujmout mě.
  • Morraw
    Nemyslím si, že zrovna FC je vhodná pro takový "no HUD" mod. Taky jsem si vypnul třeba označování nepřátel a některé prvky HUDu. Nebo jsem například zvolil i "smart" zobrazování waypointů. Ale hra samotná vám moc neřekne kam jít, takže pak bloudíte po mapě, dokud se vám neobjeví značka, kterí řekne, že jste u cíle.
    Většina stříleček nebo rpg, které nemají systém waypointů, vás částečně nasměruje textem samotného úkolu. Zde to prostě chybí a tedy je to docela nepoužitelné. Náhodné bloudění, dokud nedojdete tam kam máte, mi nepřijde zábavné.
    • Vcelku souhlas. Království a půl koně ;) za nějakej oldschool kompas - tenká nudle třeba pod horním okrajem monitoru, kde se ukazují světový strany a jako třeba tenká výrazná čárka v tom proužku je waypoint.

      Upřímně doba konzolová, která právě timhle zohledňuje to, že hráči sedí klidně i několik metrů od TV, mi v tomhle ohledu moc nejde pod vousy. Čím dál víc her je rejem různobarevných psychedelických ukazatelů SEM JO!, SEM NE!, TADY! TADY! ;) apod., spíš než hrou. Ale tenhle trend snad pomalu mizí, zdá se mi, že poslední dobou se někteřý vývojáři trošku snaží a myslí i na obyčejný lidi s nadupaným kompem a velkym monitorem, co nepotřebujou vizuální ránu smetákem mezi oči na HUDu, aby si vůbec třeba dokázali uprdnout :D
  • MikRyder
    Fallout 4 žádný survival nemá. A to jsem s ním strávil na konzoli desítky hodin.
    • Lukyz
      Survival mod pro F4 přibude až updatem, momentálně je zatím ke stažení jen jako součást BETA programu v rámci Steamu. Každopádně datum vydání oznámeno nebylo.
  • Hele, takova pitomost, taky se vam zmenily na games.cz fonty? FF 45.0.1.
    • Nezměnily. Nedržel jsi náhodou ctrl a nepohnul kolečkem na myši?
  • Speedrunem za 45minut, ne dekuji
  • Zatímco dnes si můžeme oproti pravěku v běžném životě užívat luxusu načtení uložené pozice, například při čelním střetu s kamionem na dálnici *7*
  • Zatímco dnes si můžeme oproti pravěku v běžném životě užívat luxusu načtení uložené pozice, například při čelním střetu s kamionem na dálnici *7*
  • Grand
    Stejne jako redakce opravila nadpis, tak i ja opravuji sve Surivor na Survivor ! *1*
    • tomekbobek
      Survivor, herbivor, povidlor
    • Majkl
      ou jé *1*

      https://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit