Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    Jak to začali hrát korejci, nemá smysl sledovat progamingovu scenu (4 sezony - 4 roky). Faktem je, že tým, který má více "šikmých očí" má největší šanci na výhru.
    • Hearthstone hrajou taky asiati a presto ve finale byl Rus s Ukrajincem. A taky to vubec neznamena, ze je ochuzena hratelnost, kdyz hraje korejec. Jihokorejske tymy naopak nabidly pomerne originalni hratelnost, ale zaroven zvlast u SKT byla krasne videt snaha o delani objectives a tah na nexus.
      • Jack1947
        P2W hra se opravdu nedá říkat hratelnost - Kdo víc zaplatí ten víc má.

        Takovej OW - (na Yt je neskutečnej - Korejci jsou fakt magoři! ( to někteří provozovali i cheaty )
        • Ti pro hráči ve finále Heartstone maj samozřejmě odemčené všechny karty, takže p2w nehraje roli
          • Jack1947
            Tak určitě by nehráli s polorozbaleným balíčkem že. Prostě hra o náhodě komu padne karta není nic extra.
    • Zajímavý, že FPS moc nehrajou.
    • Zrzzek
      Korejec proti Korejci je sranda. Kór letos...
    • Jack1947
      Jakj všechno začnou hrát asiati se svým robotickým zrakem a schopností předvídat protivíka na 15250% tak to jde hned do kopru *7*
      • Není to o zraku ale o drilu...
        • Ale to už prostě nemůže být (ani není) zábava...

          Nikomu nic neodpírám, ale já bych nic takovýho nemohl dělat...
          • Však už nejde o zábavu. Jako v každém jiném sportu na špičkové úrovni.
            • Jack1947
              Jakmile se zábavná věc do té doby stane povinností/prací je to už o ničem. Proto bych nikdy ty hry hrát takhle nemohl - i když bych byl dobrý... není to pro každého no.
          • Jack1947
            Přesně, oni to takhle dělají i v normální hře a berou to jako povinnost příjdou domu z ptráce/školy a už mastí to samé několik hodin...
            • Tak zrovna tihle to mají jako práci, hrají opravdu i víc než 12 hodin denně. A čím se blíží mistrovství, tím víc trénujou.
  • lol uz nejakou dobu nehraju, ale na par zapasu jsem se dival a libilo se mi to. Fantasticka atmosfera, komentatori naprosti profici, kteri si v nicem nezadaji s profiky z NFL, NBA atp. a vetsina her byla originalni a byl videt odlisny pristup tymu ke hre. Ikdyz jsem si pral, aby SKT konecne nekdo porazil, ale kdyz dokazali v playoff 2x otocit nepriznive skore, tak si vyhru jednoduse popravu zaslouzi. Jen me prekvapuje, ze se clanek obevuje s temere 14 dennim zpozdenim.
    • Zrzzek
      Bejvalo hůř a zahrnutí přestupů je (pro mě) omlouvá...
  • ,,Hráči tohoto týmu se ostatně nezalekli ani premiérového vystoupení na velkém pódiu a patřily mezi největší inovátory turnaje, když zastínily i největší hvězdy evropského LCS...,,

    patrili a zastinili
    • ales.smutny
      Díky, opraveno.
  • Jack1947
    Fuj telekom *11*
  • Zrzzek
    Pěkně a relativně brzy sepsané.. LoLfag dává +1 *4*
  • Super clanek, nechapu, proc to vychazi tyden po finale.
  • Byly to dobré worlds, užil jsem si je, poslední 3 roky si radši než třeba ligu mistrů nebo mistroství ve fotbale podívám na LCS/LCK

    Ohledně dominance, tak se podívejte třeba na Kanadu v hokeji nebo USA v basketbale, tam je to mnohem větší extrém
  • 2 Dusko
    pro tebe to nemá význam, ale jsou i DH a FR závody.....tam se jezdí opačně, tzn. z kopce dolů.
    Já jsem chtěl jen vědět, jak to probíhá - nedokázal jsem si to totiž dost dobře představit. Není třeba křečovitě ospravedlňovat "sport" pro panice, astmatiky a jinou neduživou část lidské společnosti.
    Já jim fandím, ať trenují!! :) klidně 12 hodin denně můžou čumět do obrazovky a freneticky mačkat myšítkem a pak si za svojí námahu odnést pohár :) neberu jim to, jen jsem se ptal, jak to probíhá
    a tady se zase zvedla vlna nevole, protože se o bandě budižkničemů nevyjádřím pochvalně
    • Zrzzek
      Spíš ty tady křečovitě očerňuješ e-sport. Ano, e-sport. Tak se tomu říká. A ano, je to trochu něco jiného než sport.

      Docela si totiž protiřečíš. Na jednu stranu přiznáváš, že vůbec nevíš, jak taková akce probíhá a kdo se jí účastní. Na druhou stranu tvrdíš, že to jsou "panicové, astmatikové a jiná neduživá část lidské populace" a dále taky "budižkničemové".

      Hra samotná je na profesinální úrovni hodně o strategii a celkově o přemýšlení, vyhodnocování situací a vytváření následných závěrů. Nic pro blbce. Reakce, koordinace očí a rukou a znalost hry samotné se považují za samozřejmé.

      Navíc drtivá většina profesinálních organizacích dbá o fyzickou stránku hráče. Takže zdravé jídlo a posilovna pro ně není cizí.

      Až se budeš příště do někoho navážet, zkus rozumně argumentovat. *3*
      • Dal jsem ti plus, protože se mi líbí, že umíš diplomaticky do pár vět vtěsnat nekonfliktní názor, kterej i vcelku objektivně vrhá lepší světlo na tu černou houšť, jak jí popisuju já. Nicméně lidé jsou banda nevděčná, jeden rád vdolky, druhej holky......a paměť je mrcha :) a já si ze základky, střední i vysoký pamatuji, že gambleři byli až na pár světlých vyjímek prostě banda absolutních, asociálních pračůráků :)
        • ...a já si pamatuji...

          Jistě...
          https://en.wikipedia.org/wiki/Anecdotal_evidence

          *7*
        • Zrzzek
          Jojo, já mám na mysli tu opravdu profesionální scénu, kde se točej velký prachy... Pak tu jsou prostě závisláci a ti asi patří do skupiny, kterou jsi popisoval... *1*
    • myslim, ze ti hosi s milionem dolaru v kapse o panictvi prijdou velice snadno
      • Mezi sebou? *1*
    • Tenhle tvůj komentář krásně ukazuje, kolik možností internet poskytuje. Protože bohatý s Napoleonským syndromem a malým šulinem si mastí ego drahejma autama a ty chudý se stejnými komplexi si masti ego na ne tu xD Bůh žehnej internetu!
    • ale v 90. letech, když mi bylo 10, tak jsem taky snil o tom, že budu na podobném turnaji "sportovat" :)
      Vždycky jsem v Levelu a Score koukal na fotky těch neduživejch pařanů s ofinou a brejlema a chtěl jsem být jako oni :) <3
  • Jak to prosím Vás probíhá? celej život jezdím po bike závodech. Z přenosů znám průběh ostatních sportovních disciplín a ve studentskejch letech jsem miloval kotle na Creamfields a Summerech..............ale nějak si neumim představit, jak probíhá tenhle "sport"? něco jako hala v Las Vegaskym Casinu? ..... plná hýkajících Korejců s patkou. brrrrr.....hrozivá představa
    • A to mělo být vtipné? Jo ok máš rád kola, ale to, že neznáš jinou formu sportu a jejich závodů/turnajů a děláš si z toho jakože srandu, z tebe dělá akorát omezence. Já osobně se věnuju on mládí bojovým sportům, ale přesto se rád na turnaje esportu podívám a uznávám ty lidi. To že se nepotí každý den v posilovně neznamená, že nemusí tvrdě trénovat a dovolím si tvrdit, že tyhle kluci makaj a dělaj pro svoje hobby víc než kdejakej "klasickej" sportovec. Takže si prosím tyhle omezené názory nech někam jinam.
    • LOL...no tvl jezdit po bike zavodech to musi byt terno, koukat na stary fotry co ani nevyjedou kopec, ja si radeji pustim starcraft turnaj a sem v cajku. A priste bezte prosim otravovat nekam jinam. diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit