Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Nechápu proč se furt řeší co všechno Dishonored vykrádá.
    Je to úplnej nesmysl.
    Otevřenej přístup k překážkám á la Deus Ex je v podstatě jejich trademark, nemluvě o tom že Harvey Smith na Deus Ex dělal, takže těžko kopíruje sám sebe.
    Poznámky o kopírování Assassina jsou úplně mimo. Jakoby nebylo víc her, kde skáčeš ze střechy na lidi a zabíjíš je.
    Jo kdyby měl hrdina zobák na hlavě, useknutej prst a skákal by z kilometrový věže do kupky slámy, to už by bylo něco jinýho.
    • EuroSamurai
      Bych klidně mohl teda říct, že assasin creed kopíruje serii tenchu :D
      • Jenže on ji opravdu kopíruje, minimálně první díl mi hodně připadal jako směska Ubisoftího Prince of Persia a klasického Tenchu. Pak už se šlo směrem víc akce-míň myšlení, ale základ tam byl.
      • a také že vykrádá!
  • Teda ten co dělal střih a kameru těhlech videí by měl být vyhozen. V zajímavých částech vždycky přeskočí z full screenu na detail moderátora nebo hosta. Klidně ať kecají ale proboha my nato koukáme kvůli tomu gameplay ne proto aby jsme viděli jejich obličeje *16*
  • Izmæl
    Jedna z mála her za poslední dobu, kde tvůrci opravdu upustili uzdu fantazie a dají nám hráčům hned několik řešení, jak daný úkol provést. Už jen tohle beru jako plus, protože je tu možnost hned několikáté znovuhratelnosti. A navíc, v které jiné hře se můžete převtělit do ryby lol.
    • V MDK2 sme si na chvilu zahrali za Taklberyho Finna. profesorovu zlatu rybku. dobre casy, originalne hry.
  • Vskutku velice zajímavé, a co je pro mě nejzajímavější, je informace, že hru lze dohrát bez jediného zabití...
    • Kozy
      to je dobrý, vždycky jsem si přál nikoho nezabít ale obávám se že touha po krvi bude silnější
  • Těším se na tuhle hru už od prvního traileru a tenhle gameplay to jen utužil. bude to pecka a jak tak koukám tak hodně lidí nebude vědět co dělat a kam jít :-D , protože tam chybí velke svítící šipky s nápisem SEM TADY ..... POUŽIJ RYBU ... xD . Doufám, že to bude po dlouhé době trochu HC :) .
    • Trochu víc HC? si děláš srandu ne? ten týpek se tam proportuje přes půl mapy a potom se změní v rybu. cg, to je hardcore jako moje babička *7*
  • Preed
    Ten moderator bol neskutocne otravny.
  • hmm alien, predator, jc denton... vsu ric oproti beznemu dishonored osobnemu strazcovi *1*
  • vojtas562
    Nemužu si prostě pomoct ale vidím vtom těžkou slátaninu Deus EX a Asasina :-/
    • nemůžu si pomoct, ale blbý kecy mi tuhle hru nedokážou znechutit:)
    • Taky se tam i strili, no jo- asi okopirovane s CoD:)
      • A jsou tam ryby! To je jasnej Skyrim nebo Fish and Fillets!
    • A jeste trochu Bioshocku... ale kvalitne udelana slatanina muze byt porad zabavna.
    • Malleth
      Assassin je slátanina
  • dpč, co to je za sračku? *1* lítá tam po mapě jak nějakej Úžasňák a potom si osedlá rybu a propluje kanálem. WTF?
    • Ten NICK na tebe sedí....
  • Jak se na Dishonored těším, tak video mě pěkně otrávilo. Hlavní důvod je, že to prezentovali na "uberčuper" gamepadu a z toho mám teda fakt dost a je vidět, že i menu se schopnostima je dělané na gamepad. Ach jo.. :-(
    • Malleth
      Proč je špatně menu do kruhu když to ovládání na myši ničemu nevadí?
      • Neřešit, to sou lidi co jim dělá dobře hledat chyby na hře xD Těm se hry nikdy nezavděčí. :) A ti nejlepší odsoudí i hru jen z traileru xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit