Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • beowafle
    Inon Zur je boží, jestli tahle hra není perfektní tak se budu hodně divit.
  • Video ze Syberie 3 s titulky:
    https://www.youtube.com/watch?v=PkU31wNPSps
  • FansLunacy
    První hra, u který jsem brečel ... Pak už snad jen u Dragon Age o mnoho mnoho let později ... *4*
    • palver
      Pravda, zas tak úžasný to nebylo... ale znám i horší kusy. Brečel bych z jiných her... *3*
      • Treba serie CoD ... hry od EA ..no je toho hodne :D
  • Fremencz
    Tak na tuto zimu se tedy nehorázně těším,ovšem přesto mám jisté obavy aby se panu Sokalovi jeho dílo nerozpadlo pod rukama podobně jako u Ragnara a jeho Dreamfall chapters.
  • Skoda, ze to nevydaji pro Android. Obe predesle verze jsem odehral prave na mobilu.
  • Kdesi u starších oznámení jsem si povzdechl v diskusi, že jsem rozpačitej ze 3D a jestli to hře neublíží. Popravdě po prostudování víc materiálů to vypadá, že vizuál minimálně mne nezklame, byť 2D grafiku předchozích lze označit za umělecké dílo bez nadsázky.
    Pokud budou fungovat i herní mechanismy, bude to pecka. Je na čase zahrát si první dva díly, aby si člověk osvěžil charakter Kate a celé to univerzum. *5*
  • Proč to nenavazuje?
  • up_er
    To budou krasny vanoce *14*
  • MidnighT91
    O čem že ta série vlastně je?
    • Robotron3
      O hádankách, o příběhu, o zimě, o automatonech a mamutech :) Důležité je ale to, že první dvě hry měly zcela neopakovatelnou uměleckou atmosféru, kterou bych snad přirovnal jen k filmům Karla Zemana. Věřím, že 3jka, ač už v 3D, bude pokračovat v tom duchu.
      • Horst_Fuchs
        Spíš bych řekl, že je to o neskutečně frustrujících a nelogických hádankách a padání hry. Pěknej vizuál i atmosféru to sice mělo, bohužel i poměrně slabý příběh a neslanej nemastnej konec.

        Zřejmě jediná klasická adventura kde opravdu lituju, že jsem za to tehdy vyhodil peníze.
  • Inquisitor
    To jsem vůbec nevěděl, že se dělá na třetím díle. Jsou to kouzelný adventury s jedinečnou atmosférou která chytne a už člověka nepustí, dokuď ty mamuty nenajde :) To je super, že se pustili do pokračování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit