Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video z trojky je i přeložené:
    https://www.youtube.com/watch?v=PkU31wNPSps
  • Asi chtěli jednoznačně naznačit, že třetí díl bude co se týče příhěhu zcela samostatný.. Ale souhlasim s tebou, člověk předchozými díly nepolíbený nebude mít o některých věcech a hlavně postavách ani ánunk..
  • Ještě jí takto oslovoval můj oblíbenec plechovej Oskar. Scéna s jízdenkou je legendární :)
  • Myslím, že to 3D zpracování nebude tak na škodu...jen to bude znamenat lepší práci s kamerou a větší přehled po okolí. A to já zase vítám, jelikož u Syberie 1 a 2 mi vadilo, že ty překrásné lokace nevidím i z jiného úhlu, nebo se nemohu podívat co je "za kamerou". A věřím, že si tím vychutnáme více tu mystickou atmosféru. A vzhledem k tomu, že na tom stále pracuje Benoit Sokal, tak myslím, že 3. díl bude alespoň stejně dobrý, ne-li lepší, než předchozí díly. Co mě ale zaráží je tvrzení, že lidé prvnímy dvěma díly nepolíbeni budou vědět o co jde. Podle mě nebudou - nevědí kdo je Kate Walker, neznají Youkoly, neznají mýtus o Syberii a myslím, že na závěru traileru je vedle Kate na lehátku Hans Voralberg (o němž také nebudou mít tušení) - ten jí totiž vždy oslovoval takto celým jménem. Každopádně se těším jako malý kluk, víc než na vánoce
  • FansLunacy
    Dvě věci ...

    Míchání koktejlu

    Mamutí scéna
  • Proč je třetí díl samostatný? Od čeho pak navazovali zbylé dva díly?
    A konec ve druhém díle?
  • x_ander
    Tak tenhle článek mě donutil si po letech nainstalovat první díl. Takže asi tak:
    main theme

    Jinak z těch prvních záběrů vypadá trojka moc dobře a byť 3D, tak ten vizuální styl se prvním dvěma dílům hodně podobá. No sem s tím.
  • Podle mě Sibera I a II rozhodně nejlepší adventura vůbec. Hrozně rád na ni vzpomínam, v některých pasážích to bylo spíš umělecké dílo než hra..
    Myslím, že tředí díl předchozí nepřekoná, ale bude to alespoň příjemé zavzpomínání..
  • Naprostej souhlas..
  • PLuto.petr
    Upřímně, já z toho přechodu do 3D taky nejsem úplně odvařený. Snad se jim to nakonec podaří, první dva špičkové díly by si důstojné pokračování zasloužily...
  • Přiznám se, že jsem 3D zpracováním zklamaný :-( Bojím se, že to téhle hře ublíží. Z přiloženého videa to zatím nijak pěkné na koukání není. První dva díly měly úchvatné rendery.
    Tak snad nás trojka příjemně překvapí.
  • Musím si ty první dva díly konečně zahrát.
  • schumicrast
    Já mám na těch statejch dílech nejradši tu atmosferu, tajemno a pomalé tempo. Snad pozitivně překvapí.
  • up_er
    Prosinec j na tuhle hru ten nejlepsi mesic. Kazdej rok si zahraju pred vanocema oba dva puvodni dily....KONECNE si po nich dopreju ten treti *2*
  • mikezz
    Full 3D je pre mňa teda veľké prekvapenie. Syberia I, II sú klenoty, tretí diel zatiaľ vyzerá byť viac než dôstojným pokračovaním. Dúfam v úspech a snáď to nedopadne ako nový Dreamfall.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit