Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzu si tam dat hudbu z PC?? jako pisnicky co mam v PC
    • PivniSud
      Můžeš, ostatně na tom je hra postavená, i když je tam i pár písniček od autorů.
  • Cosi
    To menu a výběr písní stojí za starou belu.
    • Black_Hand
      je to hlavni duvod proc to nebude takova trvalka. od hudebnich her tohoto typu cekam rychly vstup do hry a minimum buzeraci, stejne jako od hudby (mysleno soupnu do prehravace/gramofonu a hraje).
      • stačila by i jednoducha moznsot ve filtru pouze nedohrane skladby
        • Black_Hand
          to rozhodne ne. s nahledem na 3 pisnicky zaroven by mi trvalo pul dne najit tu kterou chci.
  • Black_Hand
    ja ani nemusim komentovat. uz tu delsi dobu mam uzivatelskou recenzi: http://games.tiscali.cz/symphony-15062/ctenarske-recenze/taktovky-pripravit-8262/ (ano, prihrivam si polivcicku...a navic v oficialni recce chybi nektere dulezite informace)

    adam si koukam taky hodne vsimnul menu...to je absolutni katastrofa....

    a kudos neni malo. tedy...ze zacatku ano, ale pak je to spis opacny problem, protoze je mene inspirace.

    nicmene pod todle se podepisu: "Nevím, jestli se k tomu chci moc vracet, ale odehraného času vůbec nelituju. Trvalka typu Audiosurf nebo Geometry Wars z toho určitě nebude, ale byla by velká škoda, kdybyste tenhle kousek ignorovali." a jeste prihodim vyse zmineny beat hazard. podle me za to muzou hlavne ty menu. kdo se s tim ma parat?
    • Overwatch
      Čoveče já měl Kudos furt nějak málo. Pořád. Vždycky se to dalo několika odehranými písničkami dohnat, ale v kombinaci s tím, že tvůrci nedokáží říct, kolik stojí který upgrade (a že jsou pak na levelech 3, 4 a 5 drahé jako prase) to bylo vážně na prd. Naopak Inspirace jsem měl až přehnaně moc.
      • Black_Hand
        jak rikam, ze zacatku to bylo tak jak u tebe, ale pak najednou mam 2M kudos a 200k inspirace. a tu cenu rikaji, ale jen kdyz prejedu mysi pres zbran. ja jsem se jinak temi upgrady stejne nestresoval, je to takova bezvyznamna blbost (viz nadpis sekce z me recky).

        mimochodem, ja mel trochu jiny vybaveni. energy cannon furia, shotgun furia, double cannon furia a obyc double cannon, vse na max a na posledniho bosse jsem si musel vzit crescendo misto toho postraniho double cannonu (strasny zmetek). docela pekny figl co jsem nasel je vzit dva double cannony po stranach horizontalne.

        a ty si mel problemy se ctenim tagu?
  • V recenzi mi dost chybí srovnání s Beat Hazard Ultra což je hra založená na úplně stejným principu jen s tím rozdílem, že tam jde chcípnout opravdu velice snadno. *3*
    • Overwatch
      To sem bohužel nehrál. Ale díky za tip, doplním si vzdělání.
  • Příjemná hra, zvlášte v časech kdy se vraci ze skoly nebo prace v 18 hodin *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit