Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ksakru, právě jsem si koupil loni asi 15 nostalgických titulů, jsem králem nostalgiků nebo redaktor zase moc hulil trávi při hraní na PS3....?
    • Clovece, tys to nepochopil a pletes si vydavani pc her z nostalgie s vydavanim nostalgickych titulu :-).
  • Btw ten screenshot je moc pěknej *4*
  • Paul_cz
    Koukám že levisovo trollení tu pár lidí docela štve *1*
    • Veskoslav
      On je rozdíl, když se trotlíme mezi sebou než když to udělá redaktor.....Pokud je ještě za to placení, tak to je vážně na zamyšlení.
      • Veď Levis napísal iba to čo ten dotyčný povedal pre PC Games Hardware. Bol to citát, tak neviem prečo sa doňho navážate.
        • Veskoslav
          Nenavážím se do obsahu, ale že redaktor způsobuje tímto článkem trolling, nic víc. Je jedno, že někoho cituje, musel vedět, jaké budou reakce a pokud to neví, ta nemá na té pozici, co dělat.
          • CrocoRay
            Záleží jestli píše pro rozumné lidi nebo....ehm ty druhé *4*
          • Ale no tak. Je to web o hrách. Musí napísať nejaké aktuality. To je jeho práca.
    • Tak když se už i herní redaktor projevuje jako jednoduchý fanboy, není se čemu divit. To co předvedl to není ani názor, to je postoj, který umí zaujmout každé děcko s xboxem pod televizí, elitář se zařící kterému PC case září jako Las Vegas, i černoušek s netbookem na kličku v Ugandě, pokud by tohle řešil, redaktor by si měl nechat něco takového pro sebe, nebo to alespoň nepsat do novinek, které by měly být nestranné.

      To, že tohle udělá v novince redaktor je neprofesionální a dětinské.
      • CrocoRay
        Já to zase tak neprožívám a to jsem zatím naprosto věrný počítači. Tu nostalgii a dobrodiní beru jako takovou nadsázku (oni se vývojáři někdy opravdu kroutí při vydávání na pc) a tu větu, kde je vyloučené, že si někdo dá práci s předělávkou, to beru jako takovou provokaci a trochu se tomu směju, jak autor kouše, a že se někdo nechal pokousat *4*
        • Veskoslav
          Nadsázka a trapnost není jedno a to samé a v tomto případě je to to druhé.
          • CrocoRay
            Nezapomeň, že tohle je pouze tvůj subjektivní názor. On nenapsal nic hrozného a napsal, že je to SKORO z nostalgie, což nadsázka samozřejmě je.

            A když chceš dělat chytrého, tak nadsázka a trapnost se nevylučuje, jak to vyznívá z tvého příspěvku. Klidně to může být oboje *3*
  • CrocoRay
    Já se bez těch Dx10 a 11 obejdu a zatím to vypadá, že se do doby, než vyjde nová generace konzolí, ani nebudu muset upgradovat. Konec konců si nemyslím, že by to bylo nějaká tragédie a rozdíly v grafice tam stejně nejsou tak obrovské a na ten DX 9 se dá taky dívat.
    Koupit nové železo a zajímat se o nové technologie se vyplatí snad až tak rok po uvedení těch nových konzolí a člověk ani nebude muset dalších 5 let nějak významně upgradovat.

    No, já si nemám na co stěžovat.


    btw: Jinak to ušetření výkonu je sice fajn, ale taky bych to moc nehrotil. Myslím, že snad všichni majitelé dnešních karet podporujících DX11 to rozjedou dobře i na té devítce, pokud hra nebude opravdu špatně optimalizovaná.
  • No, levisi, pokud nemáš rád PC , tak piš novinky týkající se jen ostatních platforem, takhle akorát PC hráče nasmolíš. Což je možná Tvůj záměr.
    "Za situace, kdy se hry na PC vydávají skoro z dobrodiní a nostalgie"...
    To, že se na řadě PC her královsky vydělá, nechceš vidět.
    A není to DX 11, na čem by zásadně závisel případný úspěch PC hry či PC verze.
    • Ale on má pravdu, AAA titulů bude na PC méně a méně. Už dnes převládají podřadné porty.
      • Veskoslav
        Jejdásku, už sis vzal dneska prášky?
        • Cau m@gore, koukam ze mi tu pises i kdyz tu nejsem, rekl bych, ze jsi ze me na prasky :-).
        • Nevím s kým si mě pleteš, ale vím, že s tebou se nebavím, primitive.
          • Veskoslav
            Dej si hadr na hlavičku, když už sis zapoměl vzít léky.
      • Jj a nezapomen dodat ze na konzoli ty hry jsou pecky a kdyz je preportuji tak se z nich nejakym kouzlem stane nehratelnej paskvil *15*
  • Hážu si mašli.
  • Já bych tam dal všechno, i ty DX10, DX11, DX11.5, DX12, DX13 a kdo ví, třeba i ten DX14. Pak postprocessing bumb-mapping soft shadow render, render 6.5, OpenGL 58 a taky podporu 10 jader, 8 grafických karet a podporu 30 obrazovek, abychom to těm KONZOLISTŮM nandali, aby postavy měli 8 miliard polygonů na nose, uších, mimiku na bázi obličejových svalů atd.!!!!!!
    • to vsetko sa da len by to bolo vyrenderovane video pretoze pocitac by ti to nestihal spracovavat
    • Hairy_Ass
      To bych bral! *3*
      • CrocoRay
        Já taky, kdyby mi někdo koupil počítač, který to zvládne *4*
  • Bomba, 4 jádra!
  • " "Zvažovali jsme podporu DirectX 11, což je skvělé rozhraní, ale aby to za něco stálo, museli bychom od základu překopat podstatnou část našeho enginu, a to se zdálo riskantní," řekl technický manažer hry Otto Kivling. "

    Jinak řečeno: "Zvažovli jsme podporu DirectX 11, což je skvělé rozhraní, ale aby to za něco stálo, museli bychom trošku pracovat na PC verzi a né udělat jen blbý port z XBOX 360...

    ...řekl technický manažer hry Otto Kivling.
    • Když tři roky něco optimalizuješ na jeden systém a někdo v průběhu vydá další, nechce se ti trávit dalších pár měsíců a riskovat zdržení celého projektu kvůli novému DX rozhraní, i když by to ve výsledku mohlo být lepší. Odlaďování hry, jak si tu hodně lidí myslí, není popíjení kafe a hraní gamesky... Je to práce tvrdá až běda, 16h za kompem dokola 15minutový part, čekání na nové scripty, na nový build do osmi do večera, aby se to otestovalo do půlnoci, kdy chceme odesílat...
      Udělat optimalizaci na nový DX není o tom si "trošku zakódit a vrznout si týden práce", ale odladit znovu celý render!
      • yuri337
        DX 10 je tu od roku 2006, DX 11 od roku 2009. Měli to dělat rovnou v jednom z nich a ne se teď vymlouvat. Je to tak, jak říká BigBang: Museli bychom pro PC verzi hnout prstem a to se nám nechce.
  • Hairy_Ass
    Nechme stranou vizuální rozdíly mezi DX 9 a 11, kterých opravdu moc není, ale DX 11 je především o lepší optimalizaci a pracovním komfortu pro vývojáře. Ale když se tak moc bojí, že by se jim ten jejich engine kvůli tomu zhroutil jako domeček z karet, tak prosím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit