Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Nevim jestli bych dal vyšší hodnocení, ale sp kampaň mě bavila. Nejdřív jsem myslel na odreagování, ale tak od poloviny mi přišlo, že obtížnost rapidně stoupla a občas jsem měl co dělat. A některý boss fighty byly dost zajímavý, narozdíl od Deus Exe. Ale to je asi to jediný, jinak to na DEx celkově určitě nemá.
    • JohnyTheZik
      Souhlas.. Nicmene u hry (zatim sp kampan) jsem se dost bavil, takze za me mozna o bodik lepsi znamka :)
  • Hmmm tak to vypadá , že zkusím i ten Hard Reset pro srovnání ....
    • Hard Reset je výrazně těžší (max obtížnost je fun fun fun), příběh výrazně zhulenější (myslím, že bych ho lépe chápal po pár jointech) - ale jinak bych to moc nesrovnával, HR je takový sci-fi painkiller - zatímco syndi spíš call of duty :-)
      • *15* *15* *15* chudák to si nezasloužil *15* *15* *15*
        • hmmm tak teď sem zhulenej asi já páč nechápu jak se to dostalo sem , ta reakce patří o kec níž - pod trololololo *9*
    • Ja som to presiel na najtazsej obtiaznosti a nemal som sebemensi problem, zrejme si odchovane decko na CoD, obtiaznost easy a tak sa ti zdalo tazke, hold, rambo style nie vzdy vsetko vyriesi..Daj si to nabuduce na obtiaznost opica a bude to ok )))
      • michaliuz18
        dilino co trepe somariny, si myslis ze kazdy u teba hraje cod, nejsom odchovany na neho a neznasam nove codka a vobec ich nehravam , + kazdu hru hram na hard a normal , takze nehadz setkych do jedneho vreca , su tu aj narocnejsi hraci ktorych taketo spackane hry omrzia,
  • Trol.diskuzni
    Wait... 6?

    (Já myslel, že na Games.cz dostávají recenzované hry automaticky hodnocení 8+. *5* )
    • kostejnesmrtelny
      Jsi takhle při večeru nějak z formy, brácho.... *6*
    • bobsh
      ale ale, bejvals lepší *2*
      • Mayuri12
        Přesně v jeho komentech je míň inovací než MW 3
    • Cahir
      Vzhledem k tomu, že jsi tu nakýblovanej v podstatě 24/7, tak bys mohl vědět, že pětek, čtyřek a dokonce i nižších se tu pár vyskytuje...

      Ale já myslím, že to víš. Tenhle troling je trapný, nikoliv vtipný.
    • snad záleží na autorovi článku a ne na serveru, ne? Na jiných webech dostal Syndicate hodnoceni vyžší, tak jsem rád, že se po dlouhé době objevila střízlivá recenze tady.
    • leckie
      Tos' asi nečetl Postála III...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit