Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Som si nič také nevšimol, asi to nebolo až také hrozné, ale som rád, že to kontrolujú a riadia. Som ale fakt až zarazený, koľko ľudí sleduje toho prvého cynického brita. normálne som šokovaný.
    • O dalsi dovod ho mat menej rad? :D U mna jediny kurator co zatial mam, pretoze uz viem co od neho ocakavat a viem s cim u neho nesuhlasit.
      • Mato1987
        ty si taká milá troliaca ovečka :)
        • Aha pardon, som s tebou nesuhlasil a mam blby nick, kardinalny to zlocin. Nie je mi sumafuk co si o totalnej piskote myslis, len si sa minule tiez vzrusoval ako na teba posobi arogantne a tiez si hned ludi co ho sleduju oznacil za ovce, tak ma to legitimne zaujimalo. Z tvojich prispevkov celkovo posobis inteligentne, ale pri niektorych pripadoch detinsky zaujato.
          • Mato1987
            Ja ti teda ďakujem za milú konfabuláciu. Buď sa hanbíš podpísať alebo používaš viacej vymyslených prezývok ako vesnickoslav, ale to len tak na okraj. Tu ani nejde o to, že nesúhlasíš, to dokážem pochopiť a je to celkom normálne ale akou naivnou a drzou formou si reagoval, tvoja zvolená prezývka asi taktiež nebude úplnou zhodou náhod a príliš tej tvojej "zmysluplnej" reakcii nepomohla.
            Len tak mimochodom kde konkrétne som sa "vzrušoval" alebo nebodaj označoval ľudí za ovce v súvislosti s ním, vynímajúc túto reakciu z kontextu samozrejme? Anonymní prispievatelia ako ty si vážne vedia niekedy vymyslieť nespočetné množstvo inkoherentných žvástov len aby sa vedeli čím obhájiť a zaujať tunajšie stádo(česť výnimkám samozrejme), keď ich na to vyzvem, ale na druhú stranu je to fakt občas príjemné rozptýlenie všedného dňa, keď si prechádzam články a diskusie.
            • Prekvapivo je aj ina moznost, nechce sa mi registrovat na miliontej stranke len preto aby som mal duchaplny nick Peto1985 len a len pre seba. Ale aby som ta nabuduce nezmiatol zhodou nahod, tak odteraz zacnem pouzivat nick Naznak riesenia, to som tu este nevidel. Ak by si proste odpovedal, kludne aj "drzo", napriklad ze: Nie, je mi stale ukradnuty, tak sa dozviem co som chcel a dalsia debata by bola bezpredmetna.
              Bol to clanok o peniazoch na Youtube. S niekym si tam viedol debatu o tom ako na teba posobi povysenecky a bolo zjavne ze ho nemas rad, co mi mimochodom naprosto neprekaza. Tiez berem diskusie ako fajn skratenie casu, ale nic co by mi privodilo nespavost ak sa s niekym nezhodnem. Nejake dalsie vysvetlovanie myslim nema cenu pre mna ani pre teba, zda sa ze to obaja berieme s nadhladom.
  • vonTossis
    Nepřekvapivé. Prostě lidi jsou mnohdy s*ine bez respektu k čemukoliv.
    • Krescz
      a hlavne uzivatele Steamu...nejhorsi komunita, na kterou jsem narazil *11* (samozdrejme jsou i vyjimky)
      • Slovo "samozdřejmě" nedává absolutně žádný smysl. Správně je "samozřejmě" a můžeš si to zapamatovat tak, že se slovo skládá ze dvou samostatných slov. "Samo" nebo "samostatně" a "zřejmý". "Samozřejmě" tedy znamená, že je to zřejmé (viditelné) samo od sebe. "Zdřejmý" neznamená nic.
        • Krescz
          jeste panic? *7*
          • Ne. Mám velice výživný sexuální život, pokud zrovna nenerduju v Ústavu pro jazyk český.
          • mohl bys mi vysvetlit tvou otazku? Neumis ani psat a kdyz te nekdo opravi tak mu obratem reknes "panic?" ? Ses d*bil nebo co? Tobe hochu bych dal na miste pesti i kdyby me to melo stat post ucitele.
            • Krescz
              co te zere chlape? *1*
      • vonTossis
        Uživatelů steamu jsou miliony, takže to nejde takto říct. Spíše v tom obrovském množství uživatelů bude i velké absolutní množství s*iní a toho se jen tak nezbavíš. Když budeme brát, že jde o 1 %, tak ve skupině sto lidí je to jen jeden exemplář. Když ho identifikuješ, můžeš ho docela dobře zlikvidovat. Ale co dělat s milióny, které jsou rozlezlé po celém světě za firewallem, kterým je relativní anonymita.
        • Chim
          Co s těmi exempláři? Nas*at na ruce, nepustit k vodě a nepustit k internetu. Vyřešeno.
      • Ristoro
        Nesmysl. Ta je jednoznačně tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit