Přejít na výpis diskuzí

System Shock 3 po mnoha letech vylézá ze stínů

19.3.2019 10:47
Patrik Hajda 9 příspěvků

O remaku původního System Shocku toho víme mnohem víc než o regulérní trojce, na které dělá otec série Warren Spector spolu se svým týmem ze studia OtherSide Entertainment. Poslední informace jsou staré přes dva roky, ale tvůrci se konečně rozhodli připomenout svůj projekt na včera odstartované konferenci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to dobře, jsem zvědavý na návaznost na dvojku. Jaký bude engine je mi jedno, jen ať se díky tomu neprotahuje vývoj, poněkud obstarožní byl už u dvojky, přesto to nevadilo.
  • Corvus

Remake, průchod lékářským levelem. Vidoe z aktuálního GDC San Francisco:

http://systemshock.com/gdc/?utm_source=System+Shock&utm_campaign=13cdae8357-EMAIL_CAMPAIGN_2018_05_04_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_c539d40dcf-13cdae8357-350281925&mc_cid=13cdae8357&mc_eid=b8a1874359

• species
    No tak snad to nepohnoji, minimalne shodan vypada lip nez v tom "remaku"
  • No, když to srovnám s remakem jedničky, tohle má lepší atmosféru. Ne že by remake byl špatný, ale...

https://www.youtube.com/watch?v=tJYSnrcc_t0

• Hanzales

Atmošku to má v poho, to jo :) Jen to je tak jediné, co se dá z toho poznat + naštěstí odkaz na jedničku tam je :)

Na zbytek si bude třeba ale počkat (storydesign, rpg prvky, gameplay, bohatost na detaily)
      Jsem rád, že co se týče remaku, dostali tvůrci rozum a vracejí se k původnímu konceptu.
      To Unity nevím, ale když se dobře podchytí... Mně se to první demo toho remaku (viz to tvé video) na tom Unity docela líbilo a ten teaser na SS3 nevypadá věru vůbec zle.

Mně nezbývá než se bát, aby to aspoň nějak trochu dobře a důstojně dopadlo. Když nic tak snad aspoň ten remake, ale jestli to zvoraj, nedejbože obojí, to bude jako se nechat chytit obří kudlankou :)

Edit: Tak přemýšlím, že kdyby se toho chytili minimálně jako SquareEnix DeusEx, tak bych byl docela rád. Zásadní bude si moci nastavit k pos**ání těžkou obtížnost+no hud a juchuchu :)

• ja_nic_nevim

Škoda odchodu Starbreeze a popravdě vůbec nevěřím Unity. Jsem fakt zvědavý, kdo se toho teď ujme. Ta hra je legenda. Stejně jako Half life (3), ať to raději nevychází vůbec, než aby z toho byl další nemastný neslany genderove superpoliticky korektní paskvil. 

Díky vaším skakavym reklamam milá redakce, raději sleduji rovnou z Youtube. To je účel? 

• Taky se mi nejak nezda volba Unity...ten engine neexceluje ani u her typu Pillars nebo Pathfinder.

• <3  <3  <3   !!!!! Pojď mi!

• uaxpk

Přeji si, aby to dopadlo dobře. Oba díly jsou srdcovka. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit