Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja jen nechapu jak dirt 3 muze chtit petijadro kdyz je to multiplatforma a hra by mela vypadat stejne .. kdyz xbox ma myslim jen tri jadra
    • i7 nemá 5 jáder, fyzických má 4 a tušim, že se dělá i novější verze s 6 jadráma, nechci kecat.. na PC vyšší rozlišení, nejspíš podpora PhysX, DX11 efekty, kvalitnější textury atd.. i když mi to přijde na DiRTa taky trošku moc.. i7 je od Phenoma II dost jiná třída a grafiky řady HD 6000 tam jsou určitě jako marketingový tah k podpoře prodeje.. ty požadavky nejsou moc konkretní u doporučených..
      • oka diky za vysvetleni
  • Že zrovna Deus Ex má nejkrvavější nároky... to bych podle videí a zveřejněných obrázků rozhodně netipoval. Ale naštěstí se pořád žádný posun v HW nekoná a tak si většina z nás pořád v pohodě zahraje tyhle multiplatformní tituly.
  • Jedine co ma zaujima je poziadavka na verziu DX potazmo Shader Model. Ostatne blaboly si nechajte.
    • Copak? Mas snad doma komp bez dx9/sm 3.0? V takovem pripade sis uz asi dlouho nic nezahral.

      Pravdepodobne si myslel, jestli hry budou podporovat dx11/sm 5.0. Tak myslim, ze DIRT 3 urcite, Duke zase temer urcite ne a Deus Ex, to je otazka no. Vzhledem k prezentovane grafice mi prijde implementovani dx11 jako zbytecnost, ale treba bude v pozdejsich fazich hry prostredi rozmanitejsi.
      • copak ? Udavane "hw poziadavky" su z 99% upne blbosti a hru spustite aj na zostavach ktore to "oficialne nezvladnu"

        Odhady co si pravdepodobne myslim si nechaj pre seba.
        A prave ze ma zaujima ci staci SM3/Dx9 alebo uz to ide hore. Viz novy battlefield ktory uz je dx10+

        A dik za minuska ja viem vela ludi musi mastrubovat nad svojou grafikou za 8 000 :)
        • To se mi nezda, ze by byl Battlefield pouze dx10+. V dnesni dobe je to spise raritou, protoze proc na PC neudelat podporu dx9+, kdyz konzole vic jak dx9 nezvladnou, ze. Jedine snad kvuli Microsoftu a nasilne podpore novych operacnich systemu.

          Hw pozadavky jsou blbost to je fakt. Stacilo by napsat pouze C2D procesor. Jenze to je jaksi trochu zavadejici tak radsi uvedou i frekvenci v soucasne dobe nejpomalejsiho C2D procesoru na trhu.

          btw. V dnesni dobe snad nikdo grafiku za 8 tisic nekupuje. To by byl magor. Zvlaste kdyz vetsinu veci v temer maximalnich detailech utahne grafika za polovic.
  • Takhle to vypada, ze bych si mohl i na mem srotu slusne zahrat vsechny tri. Tak ci onak me vicemene zajima pouze Deus Ex. U ostatnich dvou mi to v pripade nefunkcnosti zase tak lito nebude.
  • jsem rad ze ty naroky ma Duke tak nizke... doufam ze to bude stat za to...
    • Tak ty nároky toho Duka jsou daný tím že je už ve vývoji příliš dlouhou dobu a prostě jim ujel vlak se současnou generací enginů, nicméně vzhled není vše.
  • na mem sestijadru a ATI 6990 to pojede jak po masle *5*
    • Stejně ho budu mít vždycky většího než ty, tak se s tím smiř *3*
    • proc ty minusky? zavist co *6*
      • Ježíš procák od AMD maj jenom socky *1* *1* *1*
  • No tak to som v pohode :-) Na pracovnej stanici mám 16GB *5* *1*
    • To se ti toho na ten harddisk moc nevejde, co? *1* *2*
      • Ah, sorry za ten zmetok, pôvodne bola v článku chyba, že vyžaduje 8,5GB RAM *3* To bola reakcia na to...
        • *zmätok
  • Nároky DNF mi přijdou fajn. DNF si nebude hrát na nový techno-Crysis (nemyslím tech. zpátečnickou dvojku) a ani nezastírá, že technologicky excelovat nebude. Nadruhou stranu vypadá zatím stále dobře - když to postavím vedle nejprodávanějšího Call of duty, tak pohoda a všichni s průměrným herním PC si zahrajeme.
  • Spades
    A japato u doporučených nejní nVidia? Ne každý ví, na jaké úrovni je jaká karta oproti ATI
    • RavenHolm
      A ne každý se vyzná v označení karet nVidia. Neuděláš s tím, ale nic.
    • ales.smutny
      Jak jsme nakoupili, tak prodáváme. Nic víc nebylo řečeno.
  • "Instalací si hra ukousne 8,5 GB RAM." vskutku drsne. 8.5 GB RAM to sa len tak nevidi
    • ales.smutny
      Je to holt výjimečná hra. Opraveno :)
      • No, podle mě je to hlavně proto, že to je multiplatformní, takže se všechno při instalaci tahá na disk a proto ty instalačky jsou tak velké + textury, ty už taky nejsou co bývaly.
    • Hlavně instalací si asi 8,5GB kousat nebude, možná po spuštění.
    • Spades
      No, holt na 32Bit Windowsech si nezahrajeme :D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit