Přejít na výpis diskuzí

Tahové RPG Encased se hlásí k odkazu prvních Falloutů

2.10.2019 14:23
Patrik Hajda 7 příspěvků

Je to už hodně dávno, kdy se mezi hráči se zápalem sdílely dojmy z izometrického, tahového Falloutu. Jeho moderní podoba má ke kořenům daleko, i když zůstává postapokalyptické zasazení a RPG prvky. Jistý návrat k úplným kořenům dnes nabízí Wasteland, ale objevuje se i další pokušitel Encased, který...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaelfoucault

Zlatý Underrail, na který navíc nedávno vyšlo obrovské DLC Expedition. 

• ja_nic_nevim

Prý se docela povedl Atom.

• No taky jsem to tak někde slyšel, tak jsem to koupil, dvakrát rozehrál a zase odložil.

Za mě se teda nepovedl. Divně roztahané, není moc jasné kam dál, nebo jasné je, ale nejdo to protože je tam silný nepřítel a člověk zoufale hledá na čem by vyleveloval nebo kde by získal lepší vybavení aby je dal. Úplně mi tam chybí nějaké možnosti řešit věci plížením, dialogem apod. Navíc mi to přišlo až příliš "Ruské" a od té doby co je jima zasyflená celá Praha mi začli vadit už i ve hrách.

• ATOM je výborná hra, autori stále na nej pracujú a onedlho chystajú vydanie niečo ako väčšieho datadisku takže určite sa oplatí

• Johnny

nějak ti nevim ten atom, asi už sem starej ale příjde mi to děsně ucouraný a nudný. v malinkym městě mi padá FPS k 30ti a to ta grafika je tak 15 let za opicema. Netvrdim že to nemá dobrej koncept, ale chce to na tom hodně máknout. Kdyby to byl early acces nebo podobně, OK ale jako finalni hra nope.

• victor

Díky za tip .Underrail mám v knihovničce už od EA ...

• No raděj bych tam viděl hexové rozdělení battlegroundu, než čtverce. Je mi jasný, že pro vývojáře jsou čtverce mnohem příjemnější, ale z hlediska hratelnosti jsou prostě hexy o třídu lepší ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit