Přejít na výpis diskuzí

Tahovka Chaos Reborn od tvůrce XCOMu vyjde za týden v early access

1.12.2014 10:35
Aleš Smutný 4 příspěvky

Když Julian Gollop před dvěma lety oznámil, že pracuje na nové verzi svého legendárního počinu Chaos ze ZX Spectra, skeptikové nad projektem mávli rukou. Tím spíše, že se Gollop, podobně jako řada dalších zkušených vývojářů, pokusil o úspěch na Kickstarteru. Nakonec s projektem Chaos Reborn uspěl, před...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • early acces at si vydávaj zdarma třeba v zátoce
 • age of early acces, doufam ze hotovy hry uplne nevymizi *1* *13* *12*
  • Kdo tě nutí se Early Access akcí účastnit? Kdo chce hotovou hru, tak si počká a koho zajímá, jak se hra vyvíjí, tak toho může využít. Nechápu, proč by to mělo být jenom tak nebo tak.
   • Je to trochu otázka autorů, jestli to pak vůbec kdy vydají, ale je to na hráčích, pokud chtějí kupovat polotovar. To je jako koupit si u pekaře koláč, ale s tím že pec je ještě rozestavěná a možná někdy ji dokončí a začné péct, dá vám zatím těsto aby vám nebylo líto vyhozených peněz.
    Jinak slavné planetary annihilation už bylo dnes na steamu pod 10e na to že ještě o prázdnínách za to chtěli přes 30e a původní EA snad 50e tak se snaží aby si to alespoň nějaký chudák koupil, červených palců tam mají jako nikde a to jsem se na to docela těšil, nicméně stále to není hotové, přesto je to "vydané"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit