Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba je i tohle součást nějakýho Bioware fórku a se Sony se na tomhle dohodli :).
  • 2keyser: No tak já teda žádné snímky z new vegas nenašel.. (kde?) každopádně puška je 100% z mass effectu, o tom žádná, brnění do universa také zapadá a tajná služba může souviset příbehově. Ve dvojce pracoval Shepard pod Cerberusem, tak tentokrát bude možná dělat pro tajnou službu ;)
    • Přímo z New Vegas ne. Je tam ale taková malinká "scénka" která byla v traileru na New Vegas. Konkrétně je v čase 0:20.
  • Jojo, Rusové se s tím nese*ou... To musí naštvat, kdoví kolik hádanek a videí mají ještě bioware nachystanejch a teď maj útrum. Ale holt si mají dávat pozor, komu všemu rozdávají info.
  • Drom
    Jako ja to rikal od zacatku. Marketing je neuprosny a puska z mass effectu se proste jinde nez v mass effectu nemuze objevit.. to by byl fail roku. A pochybuju, ze by ted pred ohlasenim ME3, ktery vsichni ocekavaji a vedi, ze se na nem dela, vypochodovali s nejakym spin-offem nebo prequelem. Na to bude cas po zakonceni trilogie. Natoz ty sileny hoaxy o shattered steel apod.
  • Pořád mi nějak nejde do hlavy, co má společného Mass Effect s britskou tajnou službou??? Já jsem to odhadoval na Alpha Protocol 2, tajná služba by tam seděla a navíc je ve videu několik snímků z traileru na Fallout New Vegas, který dělali tvůrci Alpha Protocolu.
    • Jenže práva na tuhle hru vlastní Sega...
  • Jupííí, doufám že to je pravda :-). Byla to prostě ale i nejlogičtější možnost, dlouho už se ví že se na ME3 pracuje a že by se najednou pustili do 4. AAA titulu ? Bioware jsou borci ale ne zase takový :-)
  • Na to muzu rict jenom JUPÍ!
  • Nemohol byť pri tej novinke SPOILER ALERT! ??? *1*
    • a preco?
      • Dúfal som že ten smajlík na konci aspom trochu naznačí že to nemyslím vážne ... *7*
        ...ide o to že ma bavilo čítať tie špekulácie a veci okolo toho
  • Proč odkazovat na Eurogamer CZ?!? Stačí přece napsat: "Náš spolehlivý/tajný/důvěryhodný zdroj..." nebo něco na ten způsob.
    • sleepless
      Nenapada me jediny logicky duvod, proc neodkazovat. Zdroj je zdroj, i kdyby to mel byt treba Stalin :)
      • Stalin býval dobrej zdroj ... rozsudků smrti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit