Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nenene, to já si hezky počkám. Já totiž po odehrání bety bych se už dočkat nemohl :) ... i když přiznám se ten beta klíč je lákavý. *3*
  • Mno hra vyzerá zaujímavo, ale predobjednávať teda nebudem... A oni po vydaní aj tak spravia betatesterov zo všetkých, to už poznáme *2*
  • sugyn
    Je zvlastni ten novy system vydavani bety.To vychazi ze to neni beta ale spis takovy vetsi demo pro lidi co si to predobjednaji.S normalnim smyslem bety to nema nic spolecnyho.Nebo snad ocekavaji ze za penize im lidi jeste budou opravovat hru?
    Zaplatit za titul je normalni ale aby jsme jeste platili za betu?Trochu prilis.
    • Ale veď ty si zaplatíš za plný titul. Akorát k tomu ako bonus dostaneš možnosť si hru zahrať pred dokončením *3* Nikto ťa nenúti hlásiť bugy, ani to kupovať...

      Ale že tým nahradzujú plnú verziu je úplne mimo, to zas hej... Jak si mám tú hru inak odskúšať? Zvlášť po vydaní. To mám sakra ťahať warez a robiť zo seba chudáka, aj keď som ochotný za to zaplatiť?
      • sugyn
        Potom to neni beta a ani demo.Je to jen moznost si tu hru zahrat o par dni driv nez vyjde.A to me nijak nepodnecuje k tomu abych si to koupil.
      • pardón, v druhom odstavci malo byť "nahradzujú demo verziu", samozrejme.
        • pokud se nepletu, tak zatím od OFP vydávali i dema... tam si to můžeš ozkoušet *4*... nebo někde byla zmínka, že nebude demo? Když tak mě opravte *3*
  • osobne se obavam dvou veci :
    1) ze hra bude zabugova a bude trvat dalsi rok po vydani a tunu addonu nez bude skutecne dodelana a hratelna
    2) ze uroven simulace bude na arkadove urovni, coz me nijak nebere. osobne si myslim, ze pokud chce nekdo na pc letat s vrtulnikem ma koupeny DCS, ktery bude velmi obtizne (ne-li nemozne) v kvalite simulace prekonat.
    • Nadruhou stranu ma u me BiS velke uznani za perfektni editor a kvalitne zpracovanou a verejne dostupnou dokumentaci. Toto me treba u zminovaneho DCS vyrazne chybi a pokud chce clovek v editoru udelat nejakou slozitejsi vec musi se pidit po informacich na foru. Navic co se skriptu tyce tak jsou ty informace vetsinou nedohledatelne. Cili velke plus pro BiS.
      Zkratka pokud se podari hru slusne odladit a kvalitne realisticky zpracovat uroven simulace jednotlivych vrtulniku (letoveho modelu i avioniky) tak to pro me bude jasna koupe.
  • hurá po dlouhé době něco jiného než fps a rpg
  • rancor1223
    Oni snad tentokrát nebudou betu prodávat tak jak to mají ve zvyku s Armou a čekat až hru dodělá komunita? Jaké překvapení *1*
    • Ale nakonec to zvladnou a stoji to za to.
      • Tak nějak *4*
    • Ono jde spíše o to, že na ně tlačí vydavatel a udělat hru takových rozměrů jako arma, prostě chce čas. Mě se líbí jak OFP, tak AA, tak AAII a na TOH se dost těším.
  • No ja bych zas tak zhavej radsi nebyl, presto ze by se mi takovato hra libila, je tu dost vazna obava z provedeni.Pokud to bude fungovat stejne tezkopadne a se stejne podivnym letovym projevem(vrtulnik jsem jiz ridil) jako v Arma, tak je prakticky zbytecny aby neco takovyho vydavali.
    • Letový model je oproti tomu co je v OA je pozměněný, pokud vlastníš OA můžeš si stáhnout community preview a na něm odzkoušet WIP letový model. Případně víc info zde:
      http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=120836
    • A pilotoval už někdo hru s kniplem, pedáli a pákou cykliky? Já teda... ale vrtulník jsem neřídil, takže ani tak bych nemohl posuzovat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit