Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Doufám že tentokrát Red Dead Redemption na PC.
  • Treba by mohli RDR 2 udelat i pro PC...
    • Treba by si zajemci mohli koupit konzoli.
      • Ses zbláznil? Pravověrný PCčkář se nesmí ani dotknout konzole, gamepadu či cokoliv, co lze s konzolemi spojovat. PCčkáři se nepodřizují mainstreamu, je to hrdá platforma, která nikdy nemá zájem o konzolové hry. PCčkáři nejsou ovce, jsou to ti nejlepší hráči, kteří kdy hry hráli.
        • matt
          Podle tvého komentáře usuzuji, že si pravověrný konzolista.. A kdo je pravověrný ať už PCčkář, co kritizuje konzolisty, nebo konzolista, co kritizuje PCčkáře, je u mě omezenec. Jak PC, tak konzole mají něco do sebe a nemá cenu se zarytě vymezovat na jedno.

          Nicméně pěkný pokus o flame.
  • h0p3
    Když jsem toto ráno četl, běhal mi přitom mráz po zádech. RDR byl důvod proč jsem si tehdá koupil xbox.
    • Čímž si zradil jedinou pravou a vyvolenou platformu, PC. Doufám, že svůj názor přehodnotíš, neboť do nebe se nedostanou ti, kdož hrají na konzolích.
      • kickasl
        Jupí! Nový trol. Čím jsme si Tě zasloužili, ó mocný?
  • calwin
    RDR bola pecka... určite by som dvojku privítal
  • Mato1987
    Hmm, pokračovanie RDR? sem s tým :)
    A čo takto Mafia 3?
  • Já si taky myslím že nejlepší na hraní je PC. A moc mě mrzí že RDR jsem neměl možnost si zahrát:-(
  • Když jsem RDR začal hrát akorát mě definitivně exnul xbox.Tak že jsem doufal v PC a bohužel nebylo a asi ani nebude.Stejně to asi bude i s gta5
  • Psychotic
    Dobrovolně se hlásim jako neplacená pomocná síla - budu dělat toho, co za vývojářema stojí a bičuje je, aby makali rychleji.
    • Myslíš vydavatele?
  • Na pokračování RDR se moc těším. A nepadlo ani písmenko o pokračování pro Mafii ?
  • Jejdasek a FF z čeho máte proboha takové komplexy? Vždyť jste jen k smíchu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit