Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Ti sto pro měli nabito už z kanclu a jak tady tydýt dole píše " jsme soukromí vyšetřovatelé a jdeme vás vyslechnout" je přinejlepším dětská fantazie.



  • Meeh

    Doporučím se mrknout na tohle:

    https://www.youtube.com/watch?v=CJa3KLmZ16I&t=509s

    Tenhle Youtuber si rád kopne, ale na druhou stranu neplácá uplné nesmysly. 

    A hlavně, situace kolem 2K a SupMatto je ve videu mnohem lépe popsaná než v článku

  • Jez3vec

    Pokud mluví pravdu, tak se k žádným tajným záběrům nedostal. Měl veřejné zdroje, které lidi pobrali z různých trailerů a videí. Viz cosi o sledování nicků podle demo účtů ve hře.

  • dworkin

    Soukromí vyšetřovatelé: Jsme soukromí vyšetřovatelé a přišli jsme vás vyslechnout!

    Já: LOL. Ne.

    *bouchnutí dveřmi*

    • Ilusiveman

      Lol. Všechno co jsi napsal, je špatně. Evidentně nevíš vůbec nic a dveře ti stále otvírá máma. 😂

      • dworkin

        Diskuse skončila, kámo. Jdeš pozdě, všichni už šli domů.

    • redicius

      "Dobrý den, jsme soukromí vyšetřovatele, přišli jsme vás vylechnout. Pokud nebudete spolupracovat, budete obviněn z těchto zločinů: 1.. , 2.., 3...

      Máme tady dopis o právníka s předžalobní výzvou. Právníkovi platíme 80 tisíc za dopis.

      Odpovíte na pár otázek, nebo jdete do soudního sporu?"


      A ty? "Pardon, vydržte než si vyměním trenky a hned jsem u vás.."

      • sugyn

        Ja nevim tohle necim smrdi. Obvykle tihle sasulove se pouzivaji k predavani predvolani k soudu. Moc se mi nezda ze by prisli a zeptali se "Nehackoval jste twitch nedavno?" 

        Podle me v Take-Two sami nevedi co se poradne stalo a zkouseji neco vycmuchat. Myslim si ze nejaky marketak si vsimnul toho videa zblednul a honem to hlasil nahoru. Nahore vetsinou lidi netusi jak svet funguje a tak se rozhodlo na porade predat to na Legal department kde asi  nemaji IQ na bodu mrazu a tak poslali nekoho ho vyzpovidat. Otazkou nicmene zustava proc touhle cestou, slo to udelat velmi nenapadne a decentne. Muj odhad je ze je to proste vyvinuta cinnost ktera ve firme mela ukazat, ze se neco dela. Kdyby se to na porade odprezentovalo ve stylu, jo poslali jsme mu email a stalo se to takhle tak bonusy by nebyli pekny, ale kdyz se to rozvede ze najali specialni soukromy detektivy atd... Urcite hodne lidi na porade dostalo erekci.

        • Ilusiveman

          Nesmíš se chytat sra*ek, co píše Tydýt.  Člověk totiž najde "logiku" i v mracích. 

          Fakt je nejspíš takovej, že víc z kanclu již udělat nešlo a tohle byl prostě další krok s jasnýma koncema.

          Nikdo, ani bezmozek, by jako soukromý očko nezačalo vyšetřovat osobním setkání, představením a potřesením ruky. (navíc lhát zde není trestné.) Člověk v kvádru může být v podstatě kdokoliv a pro těžce vydělávajícího Youtubera to může být třeba obchodní zastoupení nového klienta.)


      • dworkin

        Já jsem právník. Vím naprosto přesně, co si takoví pánové můžou dovolit, a prásknul bych jim dveřma v ČR i v USA.

        Jestli ty bys měnil trenky, to je na tobě.

        • CRYPT

          a ted tu o karkulce prosim

          • dworkin

            *krčí rameny* Věř si čemu chceš. Co mi po tobě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit