Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    Video konci v case 1:51, o devet vterin pozdeji mu upadly ruce. A sotva si je stihl posbirat, vtrhla do kancelare policie, neb ho nekdo videl hajlovat. ;)
    OK, mozna to vypada skoro jako v Minority Report, ale tudy IMHO cesta nevede. Uz pred nejakym casem se daly k PC poridit virtualni data-rukavice. Sice ne bezdratove a plne senzoru, ale po strance moznosti v podstate stejne. No a reknete, kdo z vas to ma? Nikdo, nechytlo se to. Podobne jako 3D hrani a dalsi vymyslenosti.
  • Možná to vypadá víc COOL, ale myš je pro mě prozatím jediná volba :)
  • Pekne, pekne, akorat od lidskeho protihrace s mysi a klavesnici plnou zkratek by dostal K.O. behem 5minut. A muze si machat rukama, jak chce:)
  • To se mi teda moc líbí :). Ovládat strategii máváním ruky bych si nechal líbit :).
  • jj jako progres je dobra vec ale jeste tam nejsme .. zatim myska a dobry pocit z vedomi, ze se na tom pracuje :)
  • Jako zacinajici technologie moc pekny....v Kinectu je velikej potencial....jen tak dal!
    • Já to prostě nevidím. Jako ovládací mechanismus na něco jiného než na krátké vyblbnutí ve velmi specifických podmínkách to není. Je sice pěkné, jak se toho zhostili modeři, ale pořád je to pouze cool věcička, která vyžaduje až moc snahy pro výsledný efekt.
      • No verim, ze kdzy bych hral ruse na dotykovym displeji a kinekt by mi slouzil jako snimac pro povely , special utoky (atd, ruse sem nehral), tak takhle postavit dva stejne dobry hrace proti sobe tak kdo asi vyhraje, takhle zkombinovat nebo s ovladanim udelanym uz pro to to sice bude vzdy namahavejsi jak jezdeni mysi po stole, ale rychlejsi . Apon budou treba mit ajtaci namakany ruce :D
  • No, sice to vypadá dobře, asi se to hraje asi i dobře, nicméně po pár hrách bych si sedl zpět k myši. Tohle totiž nebude oddechová záležitost.
  • Hm že ho od toho hajlování nebolí ruce *4* Ne jako v poho ale strategii kde klikám každou chvíli si radši zahraju s myší a gelovou podložkou
  • první vlaštovka.U mne dobrý
  • Tohle me trochu zklamalo, cekal jsem, ze jednou rukou bude ovladat tanky, druhou pechotu, rukou v pest neco jinyho... a on hejbe jenom mysi. Rekl bych, ze tohle bylo zatim to nejslabsi co jsem u kinectu na pc hrach videl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit