Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to je supr
  • nekromant33
    Jde to, dokonce si muzes zobrazit "kameru z prilby tymu", tu zvetsit a zadat prikaz pres ni.. Mas tam modry, cerveny tym a sebe.
  • podíval jsem se na nejaké gameplaye swat 4 a co mi trochu vadí je, že nemužete svuj tým rozdelit a jít současne napr. zezadu i spredu do budovy nebo místnosti. Ale možná to tam je, nevím, jen jsem koukal gameplay.
    tohle mel dobre udelaný r6 vegas
  • Jack1947
    Nebyl Raven shield poslední dobré R6? tam byla taktika a nepřátelé i něco dělali víc než jen nabíhali na hlaven, zkonzolovatilo to už s Lockdown. To bylo jen převelečené horší COD.
  • Coffin.Corner
    Já jsem shodou okolností před pár dny asi po desáté dohrál SWAT 4, aktuálně s modem SWAT 4 Remake a rozhodně doporučuju. Ale za podmínek že máš trpělivost hrát jednu misi třeba patnáctkrát než se podaří a že jsi schopný akceptovat základní gró téhle hry: čím méně lidí zastřelíš, tím lepší výsledek mise... *4*
  • Lukyz
    Sto lidí... *1*
    Já bych zase doporučil R6 pokud chceš likvidovat teroristy a SWAT 3, pokud si chceš hrát na policajty (non-lethal) *1* Každopádně chybu asi neuděláš ať si z těhle tří vybereš cokoli *3*

    Z R6 pak Rogue Spear + datadisky, to je (podle mě) prostě nej *14*
  • Ronox
    Spíš SWAT 4. Ta hra podle mě nestárne a furt má geniální AI :)
  • Mohli by prevzit i planovani pred misi z R6. Jinak kdybych si chtel zahrat starsi akci, doporucovali by jste spis Raven Shield nebo SWAT?
  • Jack1947
    Takhle z traileru to vypadá docela dobře jenže... je třeba si vždy připustit tu realitu, ta může být jiná *4*
  • spoock
    Teď ještě aby to nebylo překombinované a mělo to lepší AI, než mělo Raven Shield
  • ten trailer je fuking awesome a adult proste ano *14*
  • KLid, jen jsem si dělal sandu z LVho retoriky vůči konzolím, konzolistům a konzolovým hrám. Ať si každej hraje co chce a na čem chce, mě je to jedno.
  • Mart9
    Nástupce mohl být tehdy The Regiment, pamatuju si, jak to recenzovali ještě v Game Page. Ale odehrál jsem tam tuším jenom jednu misi, jak to bylo špatný, už ani nevim proč.
  • nekromant33
    čtyřka vypadá pořád relativně k světu.
  • nekromant33
    O genialitu SWAT se Siege jen otřelo (jakkoli je to zábavná mp akce), takže na ideového následovníka pořád čekám jak na smilování. Škoda, že do vydání je asi daleko.
  • že bych si ti zahrál? slyšel jsem na to jen samou chválu. ale obávám se staršíá grafiky
  • Coffin.Corner
    Jsem spíš skeptický, protože ve hře pro jednoho hráče ve SWAT 3 a 4 byla základem úspěchu, podle mně, jedna z nejlepších AI ve hrách. Ale rád se nechám překvapit...
  • a co že jsou ty dobré hry? Co tak kouknu, letos na PC nevyšla ani jedna pořádná hra. Povídej, přeháněj, co že jsou vlastně ty dobré hry, o kterých mluvíš. Já souhlasím, že kvalitu od Ubi je třeba hledat, ale na PC kvalitu stejně nikdy nenajdeš, jen tuny balastu.
  • Radkaa
    LV je konzolista! *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit