Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Je zaujimave, ze Enemy Unkown uz je dnes relativne jasna a prehladna hra. Ale ja som pred rokmi asi po 7 rokoch (+/-) pustil Terror from the Deep a uplne som vypustil z hlavy zaklady a nahodou tak natocil failed mission. Jednoducho zacal som hrat, z cerstva, hned natacat gameplay video a svojou blbostou som skoncil velmi zle :) Pritom som TFTD dohral predtym asi 3 krat :) A kedze vsetci nahravaju uspesne misie masochisticky som sa rozhodol fail hodit na youtube: http://youtu.be/-KMn3aeuYek

    Dovod? Krasne to ukazuje ako dobre bola ta hra navrhnuta. Ani super vojaci konvertovany z konca Enemy Unknown vam nepomozu, ked si to blbo naplanujete :) Hra jednoducho neodpustala. Ale stacilo si povedat, aky je clovek debil, zmenit taktiku a pristup. Spomenut si na vsetky finty a hned to islo lahsie. A okrem toho... TFTD mal asi najlepsiu atmosferu z celej serie. Nemyslite? :)
    • Proti granátům vhozeným mezi právě vyloďující se vojáky se holt blbě brání, ale zase tak hrozná mise to nebyla, když si dokázal vrátit většinu mužstva zpět :) Jen mi vysvětli, jak jsi to myslel s tím konvertováním vojáků?!?
      Jinak s nejlepší atmosférou naprosto souhlasím. Když je člověk "řízlej" verneovkama, filmy jako Propast, nebo komixem Profesor Dugan, tak TFTD prostě musí milovat. *4*
      • MickTheMage
        Bola jedna taka utilitka (pokial si dobre spominam mal som ju z jedneho z prvych Level CD), ktora umoznovala zo savegame UFO: Enemy Unknown previest vojakov aj so statistikami (bez vybavenia, samozrejme) do Terror from the Deep. Takze si mohol mat celkom slusne namakanu posadku, co sa statistik tyka - to vsak neznamenalo, ze hra bola brnkacka :) (ako vidno na videu)
    • Nemyslím . Nejlepší je Enemy Unknown
      a.) Protože je to originál
      b.) Protože barvy ve hře jsou přirozené
      c.) Protože Ufo přichází z Vesmíru a ne z hlubokomořské průrvy , kde ho kdysi někdo zapoměl
      d.) Protože nemám rád mozkocucy a podobnou hmyzoidní slizáckou verbež ve svém pokojíku ...

      Ale je to dost o osobních preferencích *5*
  • No je to trochu škoda, i když s původním XCOMem to mělo společný snad jen jméno. Docela jsem byl zvědavej jak to dopadne. Hry s emzákama mám rád. Destroy all humans byl fenomenální (hlavně anální sondy). *1*
  • Tenhle rok stejne kupuju zatim jen Diablo3, Torchlight2 a mozna Borderlands2(pry extra ovladani na mys a klavesnici). Ostatni konzolovky me uz davno nezajimaji, jen se prizivujou na nazvu. Driv jsem kupoval i 3 mesicne, ale co se deje posledni dobou je dechberouci. A DRM si strcte do pd*ele
    • XorxoxTalarius
      To je krasne, ale vis o tom ze novy X-Com je strategie? :D
    • Vidím to podobně a už se na ty tituly těším.
    • jindra.veliky
      ja jen Aliens colonial marines *15*
  • rancor1223
    Na XCOM od Firaxis se celkem těším. Původní Enemy Unknown patří mezi mé nemilejší hry a tohle vypadá na solidní moderní přepracování. Těším se na Classic mode *1*.

    Co se XCOM FPS týče. První trailer se mě celkem líbil, měl určitý nápad a i přes stylizovanou grafiky jsem byl ochotný uznat, že by to nemuselo být špatné. Špatně to ale dopadlo. To co jsme mohli vidět na poslední E3 nemělo s taktickou hrou nic společného. i BiA: Hells Highway na nejnižší obtížnost je víc taktická. Grafika podivná a zastaralá. Nevím jak popsat tu naprosto ohyzdnou střelbu *11*. Osobně doufám, že projekt vezmou, zahodí a začnou znovu! Na původním XCOMu je a vždy bude nejdůležitější atmosféra! A toho by se měli vývojáři držet! Přesto to tak zatím nevypadá...

    EDIT: Za co ty mínusy?
    • Ode mě máš mínus za to, že tě tak tankuje, že máš mínusy.
      • rancor1223
        To beru, alespoň si mi řekl za co *1* Mě to netankuje, mě jen zajímá názor ostatních vyjádřený jinak než mínuskem...
      • RavenHolm
        To ještě nic není. Jeden z dev týmu Jagged Alliance: Back in Action s námi na jejich fóru chtěl přestat komunikovat, protože dostal mínuska *1*
  • Podplaceným novinářům se to ale líbilo a vybízeli ke schovívavosti a otevření mysli k novým myšlenkám.
  • No tak tady nekomentuj něco o čem nic nevíš a běž si zahrát třeba CoD.
    • V první řadě, existuje možnost "reagovat" a za další, nechápu tvojí podrážděnost. Někdo prostě radši akce, X-COM je zajímavý téma, ale proč by hrál strategii, když ho to nebaví. Ale co, zase krmim trolla.
      • Páni, tlačítko reagovat fakt funguje.
        • Ale ono fakt funguje!
        • diskutovat ti nejde že? tak že umíš jen opozici .smutné
    • Já nemluvím o nekomentuju nic, o čem bych nevěděl. Komentuju novou X-COM hru, respektive pozastavení jejího vývoje, kterého mi osobně je líto, protože bych si ji rád zahrál. Jestl ito nejseš schopný pochopit, tak pomlč...
      • No jo, letos vyjde jen 499 akcnich strilecek misto 500, hrozna skoda, rovnou vihlasime treba statni smutek.
    • Další hrdina skrytej v anonymitě dětskýho pokojíku??
      • Jako reakce od jinýho hrdiny z dětskýho pokojíku dost dobrý.
        • 36
          • 42
            • Já jsem moc rád že mi věříš Kime.
            • no to ti tak věřim chudáčku
  • No já vnímám Ufo od 2K Marin jako čistou FPS , u které se pod vlivem fanoušků série začal hroutit gamedesign . Ted´narychlo vzkřísili projekt Firaxisu , který jim nezabere tolik času a klidně už může ležet skoro hotový nějaký čas ladem .
    No a Mariňáci si po případném úspěchu budou muset přehodnotit priority a místo FPS ze hry udělat taktickou simulaci na pomezí strategie .

    A přitom by se krásně doplňovaly , pokud by se oba tituly zabývali stejným univerzem v rozdílných časových obdobích ....
  • snad vybudujou hlavne hutnou atmosferu plnou strachu a nejistoty a tak urcite echnologicke superiority mimozemstanu, prece jen kolikrat musel clovek nechat uletet stredni ufo nebo pristat velke a pak zkusit s pocatecnim vybavenim vyhrat teror, coz byl teror :)

    http://www.youtube.com/watch?v=pX0Cm3N_n6k
    • ad odkaz: a kdyz atmosferu, tak jedine skrz hutny intro... *16* *1*
  • Mně je osobně jedno, co upřednostní před čím, hlavně aby nakonec něco vydali, těším se na obě hry, tak jen doufám, že to nenabere směr DNF a D3 *1*
  • radši ať posunou strategii.tohle mne zajímá víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit