Přejít na výpis diskuzí

Tales from the Borderlands - recenze 4. epizody

22.8.2015 8:39
Miloš Bohoněk 9 příspěvků

Pokud by hry reflektovaly náladu ve studiích jejich autorů, v Telltale Games by posledních pár let nebylo moc veselo. Jejich práce je sice žádanější než kdy předtím, ale to máte depresivní zombokalypsu na jedné straně (The Walking Dead), vraždy pohádkových prostitutek na straně druhé (The Wolf Among...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neviete preco buttstalion krvaca? (normalne Borderlands som velmi nehral) :)
    • fallanga
      Protože je to živý poník.
  • niceguyfromrussia.ru
    7/10... čiže rovnako ako dostala epizoda 4 Life is Strange ? Ak toto dostalo 7/10 tak LiS EP4 si zaslúži minimálne 9/10..
  • Hrál jsem první i druhý díl bomba ale ty ostatní jsou nudné jako když dělám bobek na záchodě.
    • V tom případě co bych za to dal, kdybych měl tak klidné sraní jako ty. *1*
  • vonTossis
    Od chvíle, kdy jsem víceméně podlehnul "Life is Strange", už mi v "adventurách" od Telltale něco chybí. Nemyslím to zle, ale i když mě to baví, tak "Life is strange" je jako cukr a Telltale do všeho dává jen glukózo-fruktózový sirup.
    • Jo, Telltale jedou pořád podle stejné šablony a už se to začíná omílat. U The Walking Dead a The Wolf Among Us to byla ještě zajímavá novinka, ale teď by to chtělo změnu, komplikovanější hratelnost a individuálnější přístup k jednotlivým sériím. Obnovili zájem o adventury, tak ať to za pár let sami nepotopí.
    • nightborne
      Zkus novej King's Quest, zatím vypadá skvěle =).
  • Dobrá epizoda, ale oproti ostatním mi tam něco chybělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit