Přejít na výpis diskuzí

Talion, Batman nebo Mad Max? S novým Humble Bundle můžete být kýmkoliv

24.10.2018 13:57
Šárka Tmějová 19 příspěvků

V podzimní záplavě titulů není moc pravděpodobné, že byste neměli co hrát, ale pokud máte před Vánocemi trochu hluboko do kapsy, máme pro vás řešení! Tedy, má ho Humble Bundle ve spolupráci s Warner Bros. Games. Středozem, Gotham i vyprahlá pustina jsou v něm za hubičku a dohromady vydají na stovky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

dávno mám a dávno dohrané... asi každý kdo to hrát chtěl už to hrál... takže zbytečnost

• Jack1947

BTW Origin Access bude od 25/10 do 31/10 zdarma.

Nevím
    tedy jestli to bude "basic" verze nebo "premium", ale na twitteru u toho
    mají fotku FIFA 19 která je pouze ve verzi "premium", tak by to mohlo
    být takto.

From October 25th to October 31st we're offering a 7-day free trial of Origin Access, get ready!

To bych zkusit mohl...

• Mart9

Samozřejmě kupuju, lepší slevičku na ty hry za dolar neseženu.

• Jack1947

😀 Vůbec se ti nedivím.

• Jack1947

Batman :akrham Kn ight s season pass , Mad Max a ostatne i Origins se vyplatí pro ty co nehráli, ale těch asi moc nebude ledva by byli někde v jeskyni zavření několik let, nebo se tomu vyhýbali co to šlo jako čert kříži😀😉

• radim.zaty

Já to třeba nehrál, prostě mě ty hry nějak nezaujaly. Ale nebudu je hrát, ani když jsou za dolar :-)

• Jack1947

No právě takže sice supr akce ale ten kdo chtěl koupil už dávno a kdo nechtěl nekoupí nikdy, takže svým způsobem i zbytečná navíc už jsou to staré hry.

• triptich

no, mýliš sa.

1. ja som batmanov neplánoval kupovať, ale v tejto sume + ďalšie hry, ktoré budú ako darček menej šťastným deckám... oplatí sa

2. stále pribúdajú noví hráči

3. je tam charitatícny rozmer

a cca 110 000 predaných balíkov za dva dni svedčí o tom, že akcia nie je zbytočná :)

• Jack1947

Jde jenom o cenu to je celé a že je nahlodal červíček...

• triptich

veď o tom sú akcie, nie? zaujať cenou, nasadiť červíka do hlavy a predať hru. ideálne bez DLC, aby som inšpiroval k ich kúpeniu, alebo prvý diel, aby si ľudia kúpili novší, resp. to beriem ako reklamu, nech sa hra=firma dostane do povedomia. z môjho pohľadu, ako vydavateľa, akcia nie je zbytočná v momente, keď tých ľudí nahlodal červíček a akciovku si kúpili. dôvody som popísal vyššie.

• Reakce na příspěvek:

Mas uplnou pravdu, takhle jsem v monthly koupil TW WARHAMMER, chytlo me to.. za par mesicu vysla dvojka. Day ona za plnou. Dalsi priklad Xcom 2, zase nasledne DLC, taky koupeno za plnou a Civ VI a nasledny DLC uz ani zminovat nebudu. Maji to podchyceny pekne😁 Jinak ani jeden z vyse uvedenych titulu bych si normalne nekoupil, koupil jsem to jen proto ze to byly relativne nove tituly v monthly za 12 EUR a ted jsem lapen do trech novych serii, ktery me nesmirne bavej😁 nelituju!

• Jack1947

Reakce na příspěvek:

Spíše jsem to myslel tak že, nahlodal červíček že to měli cracklé... ale třeba to i bude bavit spíše je smutné že až extra sleva donutila ke koupi.

• triptich

po dlhšej dobe luxusná ponuka, ktorá sa určite oplatí. vo všetkých cenových kategóriách.

• Tushan

Kdyz si ten humble koupim muzu si ty hry pridat do steamu ?

• JamesFaith

Ano.

Tahle možnost je na Humble skoro vždycky, pokud to není jejich originál, nebo pokud to třeba není od Ubisoftu, který většinou dává klíče do Uplay. 

• triptich

áno, všetko sú to steam edície.

• ucho

jinak samozřejmě super nabídka, pokud někdo něco z toho ještě nehrál. rozhodně stojí za zmínku.

• ucho

v titulku článku je chyba. před nebo v totmo případě čárku nepíšeme.

• ravux

Cenzor i korektor (mozna jedna osoba) jiz hbite zareagovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit