Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevypadá to zle,ale jak jsem viděl,že tanky mají HP,tak za mě určitě vyzkouším,ale hrát nebudu..
  • predpokladám že americké tanky budú OP tak ako sú ruske vo War Thunder a WoT *7*
    • Tohle není simulace, takže bych očekával spíš minimálně pokus o vyváženost stran.

      WoT dlouho nehraju, ale ve War Thunderu to funguje asi jako mezi pc a konzolí... každý tvrdí, že soupeř je OP. Velká část je prostě o chování na bojišti. Dobře použitý lehký tank, může týmu pomoci tisíckrát lépe, než tank těžký (ať už je německý, americký nebo sovětský)...
      • To viem že každy tvrdi ze super je OP. Ale ja hram za nemcov aj za rusov, a za rusov proste podávam lepsie vykony ci s lahkymi alebo tazkymi tankami.
        • To já mám opět naopak.
          Poslední dobou se mi dosti stává, že německý tým zcela vybílí tým spojenecký bez jediné ztráty.
          • v AB nebo RB?
    • Llour
      Tak ve War Thunder jsou OP spíše americké tanky. Rusko s Německem je na tom zhruba stejně
      • T-34 je určite lepši než Pzkpfw 3. S KV-2 mam K/D ratio 3,58. IS-2 este nemam ale meho Tigra dava na 1 ranu.
        • nj, v Arkade je s vypinacema KV2, SU152 kazdy machr, protoze nejde netrefit.
          Vlez si do RB a uvidis jak bude tvuj zivot zaviset jestli dobre odhadnes vzdalenost nebo ne.
          • to nic nemeni na tom ze rusi maju lepsie tanky, a tiez maju povojnove tanky ako T-54 a IS-4M na ktore tie nemecke proste nestacia
    • Americké tanky jsou také OP. Rusové sází na počet(Taky za studené války každá strana počítala s jiným nasazením). Zjisti si parametry tanků. Zjistíš že ruské tanky jsou menší, ale pohyblivější.
      • Kvalita Sovětských a Amerických tanků v období po druhé světové válce do současnosti je naprosto stejná.
        • VaZqeZ_EU
          To se ještě (cca za 20let) uvidí...
  • TheGGG
    Super a ještě jednou super, konečně nějaká moderna a né jen nudná WWII s těma svejma plechovkama ala t-34 nebo sherman. Na todle se těším řádně: moderní bojiště > 2. světová.
    Každopádně budu hrát jen za USA. Do T90 mě nikdo nedostane.
    • buzničko *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit