Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kdyz dojdou naboje, nasadime bodaky *4*
    • jamar28
      Jen pro zajímavost - útok na bodáky se výjimečně provádí ještě v 21. století a stále má smysl. *4* https://technet.idnes.cz/bajonetovy-utok-irak-afghanistan-dqt-/vojenstvi.aspx?c=A140820_142107_vojenstvi_mla
      • Přesně tak, není to až tak archaická záležitost, jak se může zdát. I za druhé světové byl nedílnou součástí hlavně pokud se bojovalo ve městě.
      • vaclav.pechacek
        Huh, to jsem teda netušil. Díky za sdílení!
    • Jack1947
      Bodák/bajonet byl i třeba ve vietnamu. Tady se spíše využívali kordy hehe
      • kordy byly hlavní zbraní 1. světové války.
        http://www.ptakoviny.biz/obrv/VI01190x-10.jpg
        Na fotografii francouzský voják pózující před útokem. (cca 1916 kolorizováno)
    • První světová opravdu nebyla na začátku
      18. století.
      • Tak jinak. Takhle se bajonety používaly na začátku 18. století, protože zátkový bajonety se dávaly přímo do hlavně, takže potom už stejně nebylo možno střílet. Teprve potom přišly druhy bajonetů co se dávali vedle hlavně, nebo pod ní. Takže za první světový se to takhle už dělat nemuselo, protože člověk mohl mít nasazený bajonet aniž by mu to bránilo ve střelbě, ikdyž potom byla ta zbraň samozřejmě těžší.
    • no dyk
  • Mě pobavilo, že to je "open beta" ale musíte mít koupený early access, takžte to je vlastně closed beta pro předplatitele..nebo se pletu? Klidně mě vyveďte z omylu :))
    • No ja ti neviem. Closed beta je tak, že si vstup nekúpiš. Napríklad ja som sa snažil získať prístup do alphy/bety na velmi sľubnú hru Frostpunk. Písal som tvorcom dokonca aj. Odpísali mi (behom pár minút), že nepredávajú vstupy ani do alphy, ani do bety a že bude to vyslovene closed záležitosť iba pre vybraných ľudí až do vydania hry :(
      • Open/Closed není o penězích. Oboje může a nemusí být zpoplatněno. Nicméně u closed je zpravidla embargo na informace - nesmíš postovat screeny/videa ze hry a je většinou kapacitně omezená, ale ohledně peněz je to jedno. Třeba WarThunder měl closed betu tanků zpoplatněnou, tak, že jsi musel mít koupený balíček, ale třeba u Total War Arena stačilo jen odeslat formulář.
  • vsak to vyzera presne ako verdun.
    • Jack1947
      Je to spíše rozšíření ale za celou cenu, to někomu vadí ?
      • Pokud vím, tak je to standalone.
        • Jack1947
          Já vím ale je to jedna bitva navíc - to by mohlo být taky DLC ne jen standalone ale to v erly ekces se nenosí *6*
          • Walldstein
            Ehm.. Sami autoři se nechali slyšet, že obě hry budou čase propojeny a pomocí jednoho jediného kliknutí přímo ve hře se přenesete z jednoho bojiště na druhé.
            Jinak označení DLC bych se vyhnul. Spíš je to něco co dnešní herní komunita už skoro nezná (teda herní kmeti si velice dobře pamatují) a to Stand-alone DATADISK. Tedy defacto nová plná hra, která je ovšem zároveň rozšířením původní hry. Složité? Na dnešní dobu plnou prázdných DLC ano, ale v dobách minulých tohle byl dost běžný jev a osobně jsem rád, že ještě najdou tvůrci, kteří si váží hráčů a dávají jim to co chtějí. Ne milion DLC kde si za 5€ koupíte jednoho vojáka nebo zbraň, ale kde si za 20€ koupíte plnohodnotný doplněk hry, který vám přinese několik nových map, tunu zbraní, nové mechaniky, a dvě plnohodnotné strany konfliktu, které jsou ještě ke všemu (bože jak divné v dnešní době mikrotransakcí) zcela zdarma v podobě updatů doplňovány o nové zbraně, a druhy jednotek. Jako sorry, ale nazvat tohle jako DLC je fakt vrchol stupidity. Na tomhle je necháno víc práce, než na všech DLC do BF4 dohromady...
            • Jack1947
              Hmm Standalone datadisk to byl naposled Dishonored:Death of the outsider... takže nejen staří provaření kmeti *4*
  • https://www.youtube.com/watch?v=k6_1aXq2EVo&t=6004s
  • lovit, lovit lidi, ze jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit