Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha co to natáčí za umělce? Kameru má naschvál danou tak, aby když hovoří host byl záběr na jeho rozkrok? To jste nikdy neviděli v TV jak se dělají interview pořady? Z boku anebo záběr na horní část těla ne kamera tak blbě aby byl vidět rozkrok a ještě přes stůl a vodu.

    Anebo ze předu když ale člověk stojí...Tohle skutečně umělecký záměr nebo co?


    Jinak držím palce. I když tohle jde mimo mě, tak vždy potěší vidět další hry z ČR anebo ze Slovenska.
  • Kopírka Abe's Oddysee, předělaná do robotího hávu. Character design zase čórka z WALL-E. Atmosféra žádná, působí to strašně chladně a vykalkulovaně. Přijde mi že už dopředu je vaše nejvyšší ambice udělat průměrnou hru která neurazí. Nevidím ani nejmenší náznak něčeho revolučního, je to prostě jen konzumní produkt, tak to na mě působí. A ten název hry... "vezmeme název neslavnějšího útěkářského filmu a doprostřed vložíme jméno našeho hrdiny".. http://goo.gl/7ighRe
    • Čau Majkl,
      Je pravda, že v TeaClub-u sme o The Great Wobo Escape do hĺbky nerozprávali, preto si beriem k srdcu tvoj komentár - z mála popisu máš len priemerný pocit. Skús pozrieť na video a texty, ktoré máme v prebiehajúcej kampani na Štartovači tu: www.startovac.cz/projekty/wobo. Ak sa tvoj názor nezmení, no problem. Daj nám potom prosím vedieť, je to pre nás dôležité rovnako ako tvoj prvý podnet.

      Hru robíme už viac ako dva roky. Pôvodný koncept začal niekde úplne inde ako pri hrách, s ktorými si nás porovnal. Keby sme ich nadrzo okopírovali alebo vykradli, už by sme boli dávno hotoví :) Tam, kde sme teraz, sme sa dostali po mnohých iteráciách hernej mechaniky a po pár stovkách hodín playtestingu s hráčmi. Čo fungovalo sme vyzdvihli, čo nie, sme zahodili. Či sa dá pokladať 3D stealth hra na mobilných zariadeniach za revolúciu neviem zhodnotiť, no až na hry Republique, Perfect Cell a Stealth je ich úplné minimum. Je to jedna z čŕt, ktorými sa odlišujeme.

      Poteší nás, ak dáš hre šancu keď vyjde, veríme, že ťa dobre zabaví!
      - Matej
  • Tak to je nářez, s tím maníkem vpravo jsem chodil na gympl, akorát byl o rok vejš. Teď zjistím, že dělá pařby - respect!! Ale poznal jsem ho jen podle jména, dost se teda za těch 15 let změnil *4*
    • Jó, pařby. Každý víkend si nageluje háro, hodí na sebe síťované triko a pouští největší šlágry kapely Scooter na místní diskotéce.
      • Keyz
        Něco jako DJ Kolombo? *15*
        https://www.youtube.com/watch?v=YGMl-QO3CAU
  • Ta hra vypadá dost o ničem. Skoro až amatérsky. Ale třeba se pletu. Byl bych rád, kdybych pak byl mile překvapen.
    • Ahoj Daladier, Paulcz,
      Vďaka za dobrý postreh. Nebudem sa ho snažiť vyvrátiť, ponúknem možné vysvetlenie... Ak pozeráš video z hry na PC a porovnáš ho z PC hrami, asi by to nedopadlo úplne najlepšie v náš prospech. Je to tým, že PC verzia je zatiaľ iba port mobilnej verzie, nič viac.

      Ale skús si hru zahrať na tablete, napr. iPad-e s retina displejom, v natívnom rozlíšení 2048×1536 v plynulých 30 FPS... Aj to je jeden z dôvodov, prečo si nás firma Nvidia vybrala pre spoluprácu a partnerstvo (viac v našich novinkách už čoskoro).

      Ad hra pre deti - vďaka minimu násilia je hra vhodná aj pre deti, ale challenge si užijú aj skúsení hráči.

      - Matej
      • Díky za reakci. Je pravda, že jsem z PC grafiky asi už moc rozmlsanej *1*
        • Heh, to my úprimne tiež :) Preto keď budeme vydávať na PC môžem sľúbiť labužnícky zážitok z grafiky...
    • Paulcz
      Předpokládám, že je to spíše určeno dětem.
  • V popisu na youtube máte "XXXXXXblablablaXXXXXXXX" ;-)
    • Luke
      Opraveno, dík.
  • Ten typek vpravo si tam prisiel iba na hodinku posediet ci ako? :D Na co tam bol? :D
    • Ahoj, Wili toho veľa v zostrihanom interview nehovoril, počas natáčania samozrejme viac ;) A presne ako už niekto povedal, ďalšou s podobností s Johnom Carmackom je jeho super odvedená práca v oblasti grafiky, shaderov a 3D modelov :)
    • John Carmack za sebe nechá mluvit svou práci
    • as a special guest John Carmack

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit