Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindrich brany skeldalu rohlik, tomu rikam vyvrcholeni kariery, splynout s hrou *5*
    • BangMeInBangladesh
      Tomu rikam vyvrcholeni! Vyvrcholeni kariery 17 let po vydani.
      • Jack1947
        Někdo nám tu VYVRCHOLIL *14* *5* *15* *2*
  • archie777
    Obdivuju. Já vydržel v Unity čtyři měsíce dělat na "RPG" 500x500 metrů o 4 questech. Dát dohromady něco, co se fakt dá hrát a všechny mechanismy spolu splynou ve smysluplnej zážitek je kumšt. A dělat to sám, je osobní tortura a žrout času jak máloco. Možná někdy.. *12*
  • Ten pán je takovej inspirátor, že mi vnuknul nápady do mého podnikání (pracuji v pekárenském odvětví). Z ničeho nic - sám nevím odkud se to bere - cítím potřebu přidat na pult dvě žhavé novinky:
    1) Skeldalský rohlík s nastrouhanou slaninou
    2) Středověká houska z katakomb
    Snad to bude mít úspěch, každopádně díky Jindrovi za inspiraci!
    • Jenom upozorňuji, že použití jména Skeldal je zpoplatněno. Slaninu mám rád, takže to budete mít celkem levný, ale středověká houska, nevím, nevím... To se Vám, obávám, prodraží.
    • Nejsem si jist technologií strouhání slaniny, možná tak za teploty blížící se absolutní nule by to šlo, ale aby se ty rohlíky neprodražily. *13* Navíc jakákoliv úprava "najemno" zničí rustikální zážitek, o který jde hádám především. Doporučoval bych spíše vytvořit speciální uzenku a prodávat tzv. Skeldal v rohlíku. *5*
      • nightborne
        Nebo, pro opravdový gurmány... Rohlík v Skeldalu!
        • Obvzlášť vypečené. *1*
  • Děkuji za příjemný a informativní rozhovor s panem Rohlíkem, nyní Skeldalem. Je to chytrý a vstřícný člověk, jeho knihy jsou čtivé a Brány Skeldalu patří mezi perly českého herníhy vývoje. Rád bych ho slyšel (viděl) i ve Fight Clubu, pokud by byla možnost.
  • Inquisitor
    Tak s tim příjmením mě celkem dostal no :). To je hustej úlet.
  • nightborne
    Branány =)).
    • Aby jste se neposrali....
    • taky se divim .. asi novej druh bananu od chiquita *1*

      jinak Jindra a Gamepage ..nezapomenu *3*
      • Treti :), nejsem zadny cestin, ale nadpis by si fakt mohli pohlidat.
        • nightborne
          Hele, teď mi řekněte, jsem jedinej, kdo po

          "ale za poslech stojí rozhovor s Jindřichem i v autě, tramvaji nebo ve vaně."

          nejdřív čekal, že se bude moct podívat na mistra Rohlíka, kterak se koupe, a až pak mu došlo, že to mám jakože ve vaně poslouchat já *1* ?
  • Jinak díky za pozvání Jindry a náhled do pekárny. Když se BS3 řešily na Games naposled, měl jsem trochu obavy, jestli se mi takový systém hudební magie rychle nepřejí. Teď je mnohem zřejmější, že taktika nebude spočívat jen v tom, kolik postav bude bojovat a kolik jamovat a že by to mělo být zábavný i při opakovaným hraní a zkoušení jiných přístupů. A na knížky se netěším o nic míň než na hru, ostatně kolik bylo v historii případů, že obojí sepsal stejnej člověk. Nejčastěji jde o nějakej dohled nad odvozeným dílem, ale tohle je pravej křupavej kánon.
    • Pokud chceš něco křupavýho, musím tě pozvat do mého obchodu s pečivem. Dostal jsem totiž další geniální nápad - ne nadarmo se mi říká "Steve Jobs z pekárny" - ale nechci se chlubit. Abych se vrátil k mému dalšímu kreativnímu zářezu... představ si koblihu plněnou.. rohlíkem!! To ještě nikoho nenapadlo!!! A abychom využili momentu překvapení, nebudeme dopředu zákazníkům říkat že uvnitř koblihy je rohlík, nazveme produkt jednodušše "Jindřichova kobliha s překvapením" a budeme sázet na moment úžasu. Nechci si fandit, ale až se to rozkřikne, po této křupavé delikatese se jen zapráší. A varování pro případnou zdejší konkurenci - už mám patentováno, přátelé!
      • Neříkám, že to jsou špatný nápady, ale já bych přece jen viděl prostor k dotažení - především ve smyslu orientace na hráče. Přesně jak to říkal Jindra ve videu, vylepšovat, dokud nemůžeš dál. Moudrý člověk.

        Podívej, hraješ třeba právě ty BS3, ať už na počítači nebo na mobilu - teď jíš do toho tu koblihu, jo? Co se asi stane, z podstaty koblihoidnosti koblihy si příšerně upatláš klávesnici nebo displej. Tady nepomůže fakt, že kobliha je plněná rohlíkem, na takový překvapení se gejmr vykašle. Vezmi si příklad též ze světové jedničky v občerstvení. Jak chytrý pochystát. Já bych jednoduše rozříznul housku a tu naplnil koblihou plněnou rohlíkem. Houska neblemcá, displej je čistý, hráč je spokojen s produktem a příště poběží do pekárny nechat se překvapit zas. *5*
  • Já to chci na PC hlavně!!! Na mobilu to pro mě nebude ono uprímně...doufám že bude i kvalitní provedení na PC.... plsssssss
  • ten mutant,to byl vážně ůžasnéj videoherní počin. *1*
  • Paulcz
    rohlík v hlavě, v srdci, v kalhotách, rohlík na košili, na přirození, i na botách, rohlík v knihách
    rohlík v spořitelně, rohlík mražený, i špikovaný jemně, rohlík bez hlavy, i korunovaný, rohlík smrdící
    i brilantinou mazaný :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit