Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra, už jsem mysel, že to je Vochozka :D
  • Dost pecička a ten Jan Vaněček je kusanec! #thepoweroflove *12*
  • alladjex
    Když jsem se začínal dívat na Fight Club, byl v jednom z nich Dan Vávra. Poslal jsem dotaz, jestli on nebo ostatní hrají deskovky. Dodneška si vzpomínám na celkem znechucenou všech přítomných diskutérů reakci, proč by jako měli sedět u deskovky, když to můžou hrát na kompu *15* Nenapadlo by mě, že za nějaký rok tu budou články a dokonce rozhovor o deskovce na hlavní stránce *1* *1* *1*
    • ono sehnat do Tea Clubu Čecha který dělá zajímavou hru asi nebude úplně snadný když 95% cz/sk vývojářů tvoří komerční rychlokvašky pro mobily..
      • Docela by ses divil, kolik lidí si realizuje sny skrze různé startovače a zakládají tak i "studia" - jako třeba tohle.
    • EMP na ně!
    • Přitom je to škoda, deskovky jsou 1) super a 2) čím dál víc podobný videohrám, tím spíš, že poslední dobou začínají využívat doplňkový appky na tabletech a PC během hraní. Některý se bez nich dokonce ani neobejdou.
      • alladjex
        Třeba deskovej XCOM ... to je prostě boží. Člověk si u stolu s lidma užije atmošku hry v realtime strategii. Nemůžu si pomoct, ale zážitek má určitě další rozměr oproti hraní po síti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit