Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná jsem tu otázku mohl přeslechnout, ale podle mě nezazněla. Tou otázkou je, čím se tato hra bude odlišovat podstatněji od ostatních vesmírných 4x strategií. Jestli bude mít nějaké prvky, které by byly podstatně jiné. Trochu se hovořilo o diplomacii, ale nic pořádného nezaznělo.

    Podle mě je skvělé, že někdo z česka dělá na podobném projektu. Jen jsem si trochu nejistý v tom, zda-li má pro hráče smysl dělat jen další 4x strategii, kterých je na trhu a to opravdu výborných docela hodně. Rád bych viděl nějakou inovaci. Že jde o hru z české republiky mi bohužel nestačí.

    Ale přeju hodně štěstí a klobouk dolu. Udělat něco takového není sranda.
    • Za mě, zatím vede Stellaris. Na tu se i pěkně kouká.
    • Přesně. Jde o to, kdy hru vydá. Aby to nedopadlo tak, že bude vypadat jako kopírka titulů, které mezi tím vyjdou.
  • Paulcz
    Škoda, že se tvůrci těchto her vyprdli na 2D grafiku a všechno to valí v nemastném a neslaném 3D zpracování kde vše na mapách vypadá vyblitě, nepasuje to do sebe, je to nepřehledné a ještě to zdržuje :) Od Civilizace přes hry od Paradoxu až po tyhle malé nezávislé projekty.

    Render např. pro ty lodě by vypadal tisíckrát lépe. Tedy za předpokladu, že by bylo z čeho renderovat. I když vizuál nebude v tomto bodu vývoje prioritou.
    • Mně zase vadí, že tyhle strategie nejsou prostorové. Vesmír je 3D prostor a přesto se hraje na placce. Placka se hodí pro Europa Universalis apod. a ne pro vesmírné strategie.
    • ravux
      To je ciste vec vkusu, mne se to libi a preji Filipovi hodne stesti.
  • CRYPT
    Zda se mi to, nebo nebyl Retro Games Play?
    • ravux
      Byl Velky patek. Statni svatek. Chapes to?
      • CRYPT
        NEchapu, nevim ze tam mate nejakej svatek, neziji v CR, Chapes to?
        • krestanstvi a jim asimilovany velikonoce jsou zakladem zapadni civilizace
      • to jako o svatcích se nemuže hrát nebo jak jsi to myslel?
        • ravux
          Myslel jsem to tak, ze kdyz byl statni svatek, lze logicky predpokladat, ze z toho duvodu kluci nepracovali, stejne jako lze predpokladat, ze bude zavreny napriklad nejaky obchod nebo posta. Na tazatelovu otazku se tedy nabizi tato logicka odpoved, stejne jako kdyby se pripadne divil proc nebyl stream na Novy rok nebo Stedry den (coz sice neni svatek a hrat se muze, ale rozumime si, ze jo). Cili tak jsem to myslel. Cogito ergo sum. Chapes to?
          • jsou zamestnaní která pracují i o svatcích a novinári jsou jedním z nich. navíc hraní her není skutečná práce
            • Jack1947
              Bobe, to je ale dost zoufalé přirovnání Tv je placená stále. ( hlavně z reklam) ČT platí všichni tv povinní.
            • Mozna. Ale je to medium podobne jako televize, noviny nebo radio a maji nam prinaset obsah I o svatcich. Predstav si ze by sis pustil o svatcich televizi a nic by nevysilali, nebo by sis koupil noviny a byl by tam jen cisty papir...
            • Test
            • Hraní her není práce ale dřina a hnus. Já bych takovou práci dělat nechtěl. Se zkus nad tím trochu zamyslet. Já miluju hry. Neumím si ale představit, že by mě někdo nutil něco odehrát co nejdříve a pak o tom ještě dlouze psát a pak ještě číst pod recenzí, že jsem onuce, blbec a já nevím co. Zkus si někdy hru, kterou máš fakt rád, zahrát hodně intenzivně - třeba každý den celý týden několik hodin denně. To tě to pak rychle znechutí.

              Já bych nechtěl herního novináře nikdy dělat. Podle mě hrozná práce.
          • Jack1947
            Spíš bych to viděl na problémy st streamem (grabovací karty) tak už to radši zařízly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit