Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím. Chci se zeptat, jestli je nějakým způsobem možné stáhnout fotky pořízené ve hře? A když ano, jak? Děkuji

  • 8z10...za papierovu srandu pre deti pod 10 rokov hej? Dobre, ja uz som sa uz uplne presvedcil o tom, ze recenzenti webou su bud uchylny na detske hry, alebo na nejake "umelecke vytvori".

    Ako toto moze vobec dospeleho cloveka bavit, ja proste nepochopim...

    A tiez nchapem ani ziadne military super cool fpska, takze klud pani *1* Ale v porovnani s tymito dvomi, by som sa radsej zahral na super vojacika, ako hral toto kriste pane! Niektore hry su proste pre deti *1*
    • Jack1947
      Troll level -10000,5%
    • Chim
      *7*
    • Ze je to kresleny tak to je hned pro deti? To ste na tom slovensku vsichni tak zabedneni? Nechapu proc by to nemohlo dostat 8 , je to velice dobra a originalni hra... Se podivej i na jine recenze, vsude to sklizi nadprumerne znamky...
    • A co ty vase tahovky?Jak ten bulik z replay,pry vnikajci grafika,plna detailu.He,he,tak hnusnou hru jsem jeste nevidel.Ted to bylo v poslednim replay .Na jakem koliv hernim systemu ostuda to poustet,a ty panaci,jak drevaci,opet pc tahovka(v podstate sachy,coz na pc nic jineho neni.)Jakakoliv hra ze skritky,vilami,obry,atd,je prevlecena sachovnice,toho si vsimne i slepej.
    • Nechápeš, no. Tak se tím zbytečně netrap :)
    • A mali by zalovat vyvojarov za pouzitie postavicky Kuka, ktora vznikla na Slovensku niekde v case komunizmu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit