Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mne sa tam najviac pacil ten soundtrack a tie az brutaaalne skoky :)
  • RakeW
    Přesně. Níže diskutující i autor novinky očividně ani netuší/zapomněli, že Techland už jednu takovou hru vytvořil. Přitom to není vůbec špatná záležitost.

    Mě nail'd pořád baví, sem tam ho zapnu a dám dva tři závody. Pocit z rychlosti při několikasetmetrových skocích je vpravdě extrémní :). A navíc to i vypadá mnohem líp než Mad Riders, ten cel-shaded tomu vysloveně škodí. Na druhou stranu, arkádovka za 1200 bodů, tak proč ne...

    Jsem si myslel, že se Techland po Cartelu s Ubisoftem rozloučil (Dead Island i nail'd vydával Deep Silver) a zdá se, že ne. Navíc ještě hra, která očividně navazuje na vlastní/konkureční titul. Mají to nějaké zamotané ti soudruzi z Polské lidové republiky...
  • Nail'd
  • Hodně dobrý ATVéčka byly na xbox, jmenovalo se to PURE :-)
  • Wipeout ne ale tusim ze to je F-Zero GX http://www.youtube.com/watch?v=OcoQlGtHd10 2:00 :)
  • star wars racer byla taky sranda *2*
  • Jo Revolt to byla pecka :)))
  • Wipeout? :D
  • Me se hodne libily zavody netradicni zavody typu Rollcage Revolt a jeste jedna kde dotycny ridil hvezdou lod trate byly silene rychle a do toho jeste jste mohli eliminovat sve oponenty - vim ze v tom nazvu bylo pismeno X a jedna z lodi se jmenovala Mephisto (pokud by si nekdo vzpomnel na nazev byl bych rad :D)
  • takych kravin uz udelali tolik ze to neni ani pekne a dalsi trisinka primo na dort no otres blbost jak ma byt
  • zase podělanej CelShade.... proč to tak kazej všechno? :(
  • Krtecek-GT
    Takových pokusů už tady pár bylo... Ale asi to někdo kupuje když vydají to stejný znovu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit