Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gowron
    první řada Stranger Things mě příjemně překvapila, netušil jsem o co jde a co od toho čekat, druhá už mi přišla taková moc šablonovitá, každej tam má tu svojí škatulku, šerif dělá něco hrdinskýho, Nancy s přítelem odkrejvá konspiraci, Eleven se snaží začlenit do společnosti a nejde jí to, děcka lítaj v průšvihu a Winona tam zmateně pobíhá s vykulenejma očima a křiči "Will!", do toho se házej popkulturní odkazy z osumdesátek, jako dvakrát po sobě dobrý, ale do třetí řady by to chtělo trochu změnu
    • Jojo s tím můžu souhlasit. První řada naprostá bomba se slzičkou nakonci. Druhá řada dostala více akce, ale oproti jedniččce už nebyla tak zajímavá. Doufám, že třetí řada přinese něco nového.
  • Derp_1337
    Je smutné, že Telltale moc neumí dělat kvalitní hry a proto musí kupovat a následně dojit slavné seriálové značky, aby jejich hry vůbec byly schopné nalákat dostatek hráčů (seriálových fanoušků).
  • ucho
    vzhledem k tomu, jaký vizuál nabízejí hry od TellTale, tohle bude podle mě fuj.
  • KrPa
    dalsi seriova vyroba? 30 dilu za rok?
  • PLuto.petr
    Jasně, to je jednoznačně největší nedostatek u Telltale her, abych si mohl vybrat, jakým způsobem tu zombie zabiju... Já teda jejich hry hraju kvůli jiným věcem než akčním složkám...
  • nevím jestli skákat radostí nebo jen skepticky koukat na monitor.
    • Brečet.
      • jop, asi to tak dopadne. TellTale nesnáším.
  • Mart9
    Je prosím nějaká jejich hra v češtině?
    • sukovf
      Co furt všichni blbnete s češtinou? To dneska nikdo nerozumí anglicky nebo co?!
      • Jack1947
        Ne spoustu čechů ( ročník 80+-) mělo jen ruštinu a Anglicky bohužel neumí... ani se nenaučilo díky hrám tehdejší doby nebo jsou prostě líný, ono je už dost na hlavu to známé tvrzení není čeština =nekupuji ha!  😛
    • tomekbobek
      Game of Thrones má.
    • Row
      mam za to ze slusny neoficialni cestiny jsou minimalne na serii walking dead a wolf among us zbytek nevim, nehral jsem
      • Mart9
        Děkuji, tak to vyzkoušim, až to bude ve slevě.
        • Jack1947
          To fakt není moc nutné ta čeština, když maj až na poslední rozhodnutí nulovej dopad na konec.
  • Nuz, topiaci sa aj slamky chyta ....
  • Jack1947
    Serriál mám celkem rád a (ne)trpělivě se těším na 3tí řadu, nicméně jako interaktivní film si to zas tak moc představit neumím ale uvidíme... počítám bude to +- to samé což už jsme U TElltale viděli🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit