Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mě například to zajímá, ale nemám v plánu kupovat dokud nevyjde celá série. Epizodní hrání po kouskách mě neláká a i tak...času je málo a seznam toho, co bych si rád zahrál je stále delší :) A myslím, že dost lidí to bude mít podobně a raději si počká jak dopadnou všechny díly dohromady.
  • GlaDOS
    Taky bych byl mnohem raději, kdyby jako předlohu zvolili knihu. U The Walking Dead taky nejeli podle seriálu.
  • Ferdis2
    Myslím, že to zdržanie je zapríčinené slabšími predajmi prvej epizódy The Wolf Among Us oproti WD, takže sa radšej sústredia na túto nosnú značku. Je to škoda, Fables je zaujímavý brand, ale čakať že sa popularitou vyrovná svojmu zombie konkurentovi bolo naivné.
  • tak nestihaju uz teraz. neviem ako to chcu stihat. napriklad wolf among us ma byt druha epizoda az 2014 myslim, co je dost znacny posun oproti povodnemu planu.
  • no je fakt, že kecy nad akcí v got výrazně převažují, takže adventurní podání tomu neuškodí. jen jestli z toho dost oničem světa dokážou vytáhnout něco zajímavějšího, když navíc vycházejí ze seriálu, který je tak brutálně obraný o všecko možné
  • nekromant33
    Trošku stáhnou ten cellshade slider doleva no :D. Těším se, v Telltale příběhy umí. Jsem zvědavej, jestli se bude nějak podílet Martin. Do seriálu kecá hodně, což je dobře. Nevím jak jsou velký studio, ale těch projektů teď mají strašně moc. Na druhou stranu, jestli přelom 2013/2014 patří TWD a Fables, tak přelom 2014/2015 můžou být tyhle dvě série a střídat to.
  • gert
    Jestli se to bude hrát jako Walking dead budu spokojenej.
  • Ferdis2
    Mám obavy, aby si toho Telltale zase nenaložili príliš (ako keď pred časom museli pre nedostatok kapacít vrátiť značku King's Quest). Už len ťahať dve série (The Walking Dead, The Wolf Among Us) je pri snahe zachovať požadovanú kvatitu náročné. A v prípade štyroch (plus Tales from the Borderlands a Game of Thrones) sa mi to vidí asi iluzórne.
    Ale rád by som sa mýlil...
  • A hráčská srdce
  • Jo, no, další skvělá hra, ať už dou fakt do háje.. :D
  • Telltales games.... ? toto zase dopadne
  • sleepless
    Lámou taky Levely... :)
  • Jack1947
    Jsme natom podobne na druhou stranu se nezlobim za dalsi podobne ladenou hru. Jejich tuze malo. Takze jakakoli nova vzdycky potesi. *4*
  • Jack1947
    Njn, lamou prescasy. *3*
  • Nedokážu jsi představit Games of thrones jako adventuru tak se moc těším *3* .
  • ucho
    škoda že neukázali, jak to bude vypadat. se hrou o trůny to nebudou mít jednoduchý. moc si nedokážu představit ten animovanej vizuál, co teď mají všechny hry od telltale games. no jsem na to zvědav a zatím si to neumím vůbec představit :)
  • Pánové z games snad nespí:D *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit