Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z nejlepších seriálů co jsme kdy viděl.Vede Dexter pak Sons of Anarchy a TWD je na 3. místě *1* Skvělej komix,skvělej seriál tak to už nasvědčuje tomu že hra bude totální s*ačka...Nechám se překvapit ale bojím se toho.
    • Co se na to někomu sakra nelíbí?! *8*
      • To bude tím, že Sons of Anarchy je sračka.
  • Serial je skvely, len tych trapnych americkych kecov by mohlo byt menej a poriaadnej akcie naopak viacej
    • xMort
      Je to tak. Jakmile začnou střílet zombie do hlavy, tak je to pecka. Ale nepřesvědčivé "drama" v táboře hlavních hrdinů je celkem zívačka. Asi ne nadarmo Darabont vyházel všechny scénáristy a další sezónu budou psát jiní lidé.
  • Serial je super ak hra bude taka ista tak sa mame naco tesit :+)
    • Seriál je fajn, ale je to strašně zdlouhavý a roztahaný...v další sérii(která snad bude teď kolem podzimu) by měli trošku přitlačit na pilu a dát tomu větší spád. Seriál OK, ale člověk tady chce ty ehm zombíky a kecání by mělo jít trošku stranou...předlohy je dost a tímhle tempem by ten seriál taky mohl vznikat 20 let.
  • narazil na skvelou zombie game - Trapped Dead... jakoze jsem v tomhle ohledu narocnej, tak verele doporucuju, budete mile prekvapeni *3*
  • Za posledné 3 dni som tu videl asi 3-4 hry so Zombie tématikou, čo sa to deje ? Trh sa tým čoskoro presýti.
  • Core
    Na seriál se zrovnka chystám *5*
  • další zombie akce ??? HELL YEAH !! *1*
  • Serial je jeden s najlepsich zombie ake som kedy videl. Tak snad sa im podari aj hra :). Aj ked robit hru podla filmu a naopak sa vacsinov skonci fiaskom.
    Uvidime :)
    • xMort
      Jestli chcete vidět syrovou zombie minisérii, zkuste Dead set. Má většinu věcí, co v The Walking dead chybí.
    • Prvni dily serialu super, pak sla kvalita razantne dolu a konec to uz byl des
      • Mě ten seriál vubec neohromil spíš naopak a jak je vidno ani Darabont nebyl spokojenej za mě 4/10.
      • Presne tak, prvni 2 dily mozna castecne dil treti pecka (lepsi masky zombiku jsem snad ani nevidel, ale i atmosfera byla podarena), ale ta rozkecana unylost co prisla potom a zaver sestyho dilu snad radeji ani nekomentovat. Doufam, ze nasledujici serie nabere jinaci spad.
    • některý díly jsou ale příšerný, telenovela se zombie tématikou..
      • nejlepsi dil byl 1,2,4
        • ucho
          19 je celkem luxusní taky, no od 12té části, jak jsou v té věznici
          • Pro jantara co tady tomu dal mínus....třeba je i komix a na ten tady kolega reaguje...tak že si ty hloupé mínusy, když nevítě která běží...prostě někdy odpusťte.
          • OMG o com tocis??? ten serial ma len 6 casti
            • ucho
              tak seriál je podle komiksu, zatím se drží obsahem obstojně jedno číslo jedna epizoda, i když mají tam pár změn a pravda, že šestý díl změnili hodně, tak otázka, co přinesou v druhé sezóně. počítám ale, že kostru příběhu by měli přeci jen brát z toho, z čeho vychází...
    • SedRicKCZ
      Naprosto souhlasím. Seriál je velmi povedený. Mám rád takové ty trochu syrovější seriály. Hra by mohla být super, teda pokud příběh nebude jen čistá 1:1 kopie komixu/seriálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit