Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    ...jen bych dodal, že Fables se vydávají jako komiks i unás v ČR. Je to skvělé dílko, vřele doporučuji! Doposud vyšly dva booky: Mýty: Legendy v exilu + Mýty: Farma zvířat s tím, že nakladatelství Crew (Jirka Pavlovský) letos vydá další knihy: http://www.crew.cz/pripravujeme-detail.php?id=500
  • Ladislav_Loukota
    ANOnym: Once Upon a Time je mnohem naivnější take, ale není to špatný. Hlavně to má Roberta Carlyla, což je instantní plus.
    • rancor1223
      Jo, je to mnohem přístupnější, nechce se mi říct pro děti, ale z prvních dvou epizod to tak trochu vypadalo. Já to zkusil jen kůli hereckému obsazení - Robert Carlyle a Jennifer Morriso - a nevydržel jsem to ani ty dva díly. Přišlo mi to neskutečně tupé a nudné...
      Tohle na druhou stranu by mohlo být skutečně dobré! Ostatně je to Telltale, to je téměř jasné koupě.
      • Ladislav_Loukota
        Tak každý má jiný šálek kávy, já bych zas spíše použil slova "nekonfliktní" a "hravé". Kromě toho ta dekonstrukce je tam pojatá poměrně sympaticky. Možná je to tím, že Fables tolik neznám, ale přesto mi vyprávění postavené na tom, že Carlyle je panchart a pohádky jsou složitější přišlo jako fajn výplň obědů.
  • Esteze Fables su tu oproti "Once upon a time" asi 10 rokov :)
    (serial som nevidel, ale na atmo fables sa to z ukazok nechytalo veru)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit