Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Jednička byla parádní, strašně mě chytla a dal jsem jí na jeden zátah během celonoční pařby. Kdo nehrál a má rád western, běžte do toho.

    Dvojku jsem z nějakého důvodu minul (byť jsem hrál demo) a Cartel jsem odignoroval. Gunslinger je fajn, ale je to spíše jen taková vymazlená hříčka než plnohodnotné westernové dobrodužství (dohrál jsem to asi za 4 hodiny).

    A poprosil bych release na GoG, ať si aspoň tu jedničku můžu zopakovat.

    A nebyl od Techlandu i Chrome? To taky nebyla vůbec marná hra a rád bych si ji zopáknul, ale tak nějak není nikde ke koupi. Nebo se pletu?
  • Jednička byla super, dvojka už byla nudná šmíra. Jedna kapitola na jedné mapě, kde pořád tupě střílelo do nepřátel.
  • Jedničku jsme dohráli s kámošem během jedný noci. Začali jsme někdy večer a střídali se po každý smrti, za svítání bylo hotovo. Ale teda poslední desetiminutovou nepřeskočitelnou cutscénu, po který musíš během půl vteřiny odpravit hlavního záporáka, jsem napotřetí v sedm ráno po propařený noci skoro ani vidět nemusel.
    Každopádně skvělá hra, dvojka taky výborná, na Kartel jsem v tý době naštěstí neměl comp a Gunslinger byla spíš taková jednohubka.
  • TheGGG
    CoJ mě nikdy moc nebavilo, až na gunslinger, to byla neskutečná pecka... pocit totálního badassa, slowmotion, bullet dodging a pisolnický souboje, to byla špica, zahrál bych i další díl v podobném stylu... snad jen jiného dabéra, vypadáto že používaj toho samého pro všechny hlavní postavy
    • Jack1947
      Gunslinger špatnej nebyl ale byla to jen taková jednohubka navíc her z divokého západu je velice málo- Krom Outlaw, Gun COJ té MP FPS Wild west... a sérii Read dead... a té blbosti Damnation vlastně skoro žádná *9*
      • Gun
    • Nudnej průjmíček pro teen joudy jako ty *1* *1*
  • cumpi3
    Jestli si vylozene preju, aby vznikly nejake hry podle her, tak prave podle tehle serie :) jak jsem rad, ze jsem si tehdy nainstaloval jednicky z Levelu :)
  • od Techlendu jsem zkoušel spousty her včerně Gunslingera, ale ani jednu jsem nedohrál, jedno z nejhorších studií. Vrchod debility byl pak ten Mrtvý Ostrov, to bylo dno zábavy a recyklace všeho, co viděli.
    • No ty ses ale prezident, divny ale je, ze si zatim dokazal uplny ho*no.
  • Začnete prosím zase dělat videorecenze
    • Když von na to nikdo nekouká..
  • MalyZeli
    Vsechny dily sou supr, samozrejme cartel nepocitam, to neexistuje, Nejvickrat sem dohral 2ku, ale 1cka by chtela remaster, protoze rozhodne vede.
  • Mart9
    První díl bych si někdy strašně rád znovu zahrál. I když jsem ho odehrál pouze jednou, mám na něj několik krásných vzpomínek. Opravdu vynikající hra.
    • misho8723
      Minulý rok som si zas prešiel každý diel série za sebou (okrem Cartelu samozrejme, lebo ten minimálne pre mňa neexistuje) a jednotka mi už fakt herne prišla najhoršia z nich.. nie je samozrejme zlá, ale proste niektoré mechaniky mi prišli oveľa vylepšené v nasledujúcich dieloch.. jednotka má stále super príbeh a super atmosféru ..

      Dvojka je podľa mnohých už príliš CoD, ale mne to nevadilo a ak je to fakt príliš okráda CoD, tak to robí oveľa lepšie ako nové diely samotného CoD.. príbeh je zase špičkový a musím povedať, že som mal rád všetkých troch bratov a aj ich herné štýly tých dvoch z nich veľmi páčili.. a lepšie epické súboje a situácie má podľa mňa dvojka ako jednotka, ale to je asi záleží na tom, čo sa komu páči..

      No a Gunslinger, tak to neviem ani čo povedať - pre mňa jednoznačne najlepší diel série, parádny príbeh a ešte k tomu originálne vyrozprávaný, ktorý sa premieta aj do štruktúry levelov a aj gameplayu, pocit zo streľby je parádny, super zbrane - hlavne 2 zlaté brokovnice sú extra super, atmosféra je prekvapivo veľmi dobrá, veľa malých ale cool detailov, hudba je parádna, grafická štylizácia je pre mňa veľmi príjemná, herná dĺžka je pre mňa dostačujúca, kde nie je ani jedno slabé alebo tiché miesto v príbehu, má to všetko čo by správny drsný western mal mať, pištolnícke súboje pre mňa najzábavnejšie z celej série, super nahovorené postavy, ktoré sú samé o sebe zaujímavé a k tomu sú v príbehu aj reálne známe postavy z tej doby, arkádový režim je veľmi zábavný a tak ďalej.. ja by som sa fakt nebál dať Gunslingerovi aj 10/10, ako jednej z mála hier..
      • Jack1947
        Cartel nebyl špatnej a kdybys io něm nenapsal asi bych na něj zapoměl ale je pravda že to už nemělo s tou sérii moc společného. Zase dělat že nebyl se mi zdá trochu přehnané.
        • Teď ten Cartel hraju (první dva COJ mám už za sebou) a nevidím na něm nic tak extra špatného... možná v době vydání to stálo za starou bačkoru, ale fakt se to dá hrát... samozřejmě žádná bomba to není, spíše oddechovka...
      • Mart9
        Já se přiznám, že dvojku jsem naopak ani nedohrál. Připadala mi, že už je jen o střílení, což mi vůbec nesedlo. Na první díl mám ty krásné vzpomínky na jiné zážitky než střílení. A ke Gunslingeru jsem se ještě nedostal.
        • Jack1947
          Dohraj už to Kingdom COME a dostaneš!
          • Mart9
            Bohužel ne, protože za tři týdny vyjde Tennis World Tour a na podzim Spider man. Ale předpokládám, že v tu dobu ještě budu Kingdom Come hrát. Mám odehráno 70 hodin za těch 2,5 měsíce a opravdu mi nepřipadá, že bych se nějak výrazně v příběhu posunul. Očekávám, že o Vánocích Kingdom Come dohraju.
            • Jack1947
              Tak já s tím víceméně počítám !
            • Mart9
              Já ti pak řeknu.
            • Jack1947
              Já si myslím že bys to mohl dojet i dříve!
    • michaliuz18
      jednotka je top hlavne v direct x 10 rezime to vyzera bozsky , dodnes si pamatam na to splhanie na tu skalu pre orlie pierko , ako keby to bolo vcera, dychberuca westernovka. Dvojka bola tiez paradna ale uz akcnejsia
      • hej..a co GUN ! to jsem hrál taky už dávno a bylo skvělé. chtělo by to dvojku.. nebo dobrej remaster *15*
    • Jack1947
      Jo taky bych ho i možná dál jediné co si pamatuji byl docela povedený pistolnický multiplayer... těžko zěřit že už je to 11 let.
  • ma kostra tu pomalu odpada a cekam dal na dalsi chrome...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit