Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No když už si načal to téma "strašných omylů"...


    http://games.tiscali.cz/recenze/lego-batman-recenze-50235
  • MickeyMutant
    V článku se hned do první věty patrně strašným omylem dostal odkaz na mobilní Dungeon Keeper od EA, což je smrtelná urážka série a ultimátní fuck-up, který ve zdejší recenzi od Karla Drdy dostal nepochopitelné 3 body, když je to ve skutečnosti mínus desítka jako vyšitá.
    • tebe sa pacit nemusi, ale milióny ludi ho drtia kazdy den.
      • KrPa
        Ted to tak hraje 200k lidi dle google statistik *1*
      • *15* *1* *15* *9*
      • 0/10
  • To zas..ne EA ktore vlasni znacku Dungeon Keeper.
    By mohlo remasterovat DK1 v najnovsom Frostbite engine.
    A kupujem ihned,

    Ked teraz tie remastery tak letia. Final Fantasy VII, vyzera ze sa dockam.
    Ku mojmu stastiu uz chyba len DK1 a Horned Reaper *16*
    • Kdyz jsme u Bullfrogu, tak remake Magic Carpeta. To je muj remake sen, ale rekl bych, ze na to jeste neni dost silnej hardware, aby to stalo za to. ;)
      • Copak Carpet, ale Populous! ;-) *11*
  • Johnny
    War for the overlord je dobrý. Ale něco tomu chybí.
    • KrPa
      no ja nevim, bavim se u toho vyborne
      • To já taky.
  • Nekdy si rikam, jestli ti vyvojari vubec DK hrali.
  • KrPa
    Zkusil jsem 1 i 2 a je to docela jiná hra než DK a i taková nudná a příliš rychlá, za duchovního nástupce DK považuji War for the Overworld.
    • mne prišel rychlý i war for the overworld. skirmishe trvají tak hodku. chtel bych si svuj dungeon piplat treba týden. (jo vím že tam je nastavení kde se dá spomalit výskum)
      • KrPa
        v kampani je specialni mise, kde si muzes dungeon pilat nekonecnou dobu a posilat si na sebe vybrane nepratele
    • No já nevím, mě naopak přijde, že minimálně dvojka, kterou právě hraju, je naopak příliš pomalá, dost často čumím a čekám, než bude něco hotový, pozdější mise kampaně mají většinou kolem dvou hodin, a to jenom, když člověk fakt spěchá.
  • Dvojka bola vtipná, a na desat hodin pobavila. Radej by som přivítal remake DK1.
    • war for the overworld znáš?
      • musim priznat, ze toto mi uslo.
  • Proč to je barevné jak p!ča?
  • Proste to neumi udelat. Zase je to preplacany, hnusna stylizace a barvy, pro takovej styl hry uplne mimo. Tohle nebude hrat ani desetiletej.
  • ravux
    Dokud to bude takto barevne, tak se o pozici Dungeon Keepera 1 a 2 nebojim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit