Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tva posledni veta je lehce kratkozraka. Jak vidis, tak bavi a jeste chvili bavit budou. Vim ze to myslis dobre, ale problem je v tom, ze kazdemu se libi neco jineho. Na to co bys vytvoril ty, byt by to byla kvalitni hra, by stejne cast hracu mohla plivat tak jako ty na hry co jsi jmenoval. Mnoho lidi, mnoho chuti. Kdyz se treba podivas na wow, je to hra s dlouhou historii a stavi na propracovanem pribehu, tudiz neni divu, ze je tak uspesna. Aby ji nekdo prekonal, bude potrebovat podobny koncept.
  • Rikam to porad, ze MMO trh je presycen neustale stejnymi nebo podobnymi tituly a skupina hracu ochotna mesicne platit za hru je vicemene porad stejna, jen nekteri vyvojari, manageri a jine zverstvo, jakoby si sedelo na usich a vidina nehoraznych zisku, ala WoW jim zatemnila logicke uvazovani. Takze drive ci pozdeji hra bud skonci, nebo prejde na f2p model. Apropos zajimalo by me, jak by asi musela vypadat hra, ktera by pretahla velkou cast platicich hracu na jine MMO? napada me jen jedina a to WoW2.

    Ale libi se mi, ze tento f2p model je opravdu f2p s urcitymi vyhody pro veterany a zaroven nijak neznevazuje nove hrace. A kdyz tento model porovnam s BW a jejich predstavou o f2p tak musim zvracet ... navic paskvil zvany SWTOR, ani neni plnohodnotne MMO ale jen coop-s pribehem.
  • jestli nechceš stylizaci je tu "realnej" Age of conan a taky zadara *5*
  • Lineage 2 !!! ftw
  • Ani ne rok a už je to polomrtvá hra? Není na čase, aby si vývojáři a členové studií sedli a vážně se zamysleli nad tím, jaká MMORPG jdou do světa? Je na čase, aby se nějaké velké studio s dostatečným vlivem sebralo a udělalo skutečně nové MMORPG. Jo a pokud můžu, měl bych osobní přání - konec sukýnek, copánků apod. v MMORPG. Chtěl bych reálnější MMORPG bez té idiocké stylizace, která je skoro všude (v TERA velmi viditelné, stejně tak v GW2, ve WOW atd.; každá stylizace trochu jiná, žádná ale nemířící trochu k jakési reálnosti).

    Mně by se strašně líbilo MMO ze středověku (resp. jakéhosi alternativního středověku - nedával bych tam tehdejší politické reálie). Tři státy a mezi nimi permanentní válka (takže pvp by bylo důležitou součástí - MMORPG bez pvp je skoro na nic). Reálně vypadající hrady, města, vesničky. Boj na koni. Pokud možno boj ala Mount and blade, ale i tu klikací lištu bych překousl. Žádná kouzla. Konečně dát do hry třídu obchodníka, řemeslníka atd. Samozřejmě myšlenku mám velmi propracovanou, ale nebudu vás unavovat prohlubováním mého OT.

    Vykašlat se konečně na ty milionkrát omletý koncepty, co už fakt nebaví a nemůžou bavit....
  • Teru jsem hral od zacatku a prestala me nejak na high lvl bavit....Sice uz pak zacali battlegroundy,ale proste to nejak nebylo ono. Ted spokojene parim GW2,ale pokud bude F2P Tera opravdu F2P a ne P2W moc rad ji zkusim a budu doufat ze end game je zajimavejsi nez byl driv....
  • Takhle se dělá F2P :)
    bohužel takové EA tohle nikdy nezjistí, ale krásnej rýpanec :D
  • JohnyTheZik
    a ja jsem mental, kterej si splet TERU s RIFTem :D.. Beru zpet, pardon.. Teru jsem nehral :S :D..
  • Tak napr. v SWTOR som ako f2p hrac dosiahol maximalny level a mam odomknute skoro vsetko co sa da a nezaplatil som ani cent, jedina nevyhoda, ktora tu pre mna je, je ta ze je tu uzmknutie max. mnozstva kreditov na 250k, vdaka tomu sa neda zaplatit uplne vsetko v kreditoch a clovek ostruha na jednej-dvoch veciach, inak sa tu da v zaciatkoch oklamat jak omezeny inventar, tak peniaze, ktore sa daju sikovne zasit, ako vravim teraz mam vsetko okrem moznosti nosit purpurove veci, dokonca mi ti jebovia raz odomkli slot na akekolvek mnozstvo novych postav, no ja debo som si zalozil len 1 navyse, ale nelutujem, bo tu som jedinu este chcel skusit. Takze ja sa nestazujem, dohral som hru zadarmo a mam skoro vsetko az na tie purpurove a ze nemozem posielat maily.
  • tak zkus secret world, sice musis dat asi 450Kc za hru, ale pak nejsi nicim omezeny a pokud nepotrebujes ke stesti PvP tak PvE a hlavne pribeh a questy je to nejlepsi co muzes ve hrach najit a hrave to strci do kapsy 99% jak MMO tak singlovek
  • Dlouho existoval TERAPortal, česká fan centála TERY, stvořená už před tím než hra vůbec vyšla v Koreji... tam se sdružovaly všechny nový informace a všichni lidi kolem TERY.

    Ale tak před půl rokem zavřeli krám.
  • Amylee.Anderson
    Pravda. Stahovala jsem to bůhví kolik hodin a pak mi nabídnou jenom dvě rasy -_-''
  • uz zadne nejsou ceska komunita je mrtva teda aspon co jsem naposledy hral cca 4 mesice ona ta hra je cekem zabavna ale po dosazeni maximalniho levelu nebylo co delat
  • Bavis se o pranich hracu,ne o realite. Normalni F2P hra dnesni doby je hra s omezenymi hernimi moznostmi(nekdy je to osekane az absurdne,jindy spise symbolicky). Pokud chces hrat plnohodnotne,platis jako blazen
    Nastesti se to po letech zacina pomalu menit. Lidem konecne!! dochazi ze slovicko Free v tomto pripade neznamena zdarma a prestavaji na to slyset.
  • Ano,na GW jsem zapomel. Ale to je trosku jina kategorie,protoze ta nikdy nemela placeny model,takze na free hrani neprechazela:)
  • normalni=neorezavat stavajici hru pro f2p ale zpristupnit co ve hre je pro f2p a platicim dat neco navic!
  • JohnyTheZik
    TERA me hodne bavila, ale ta hra proste potrebuje, aby ji hralo hodne hracu, protoze jinak je to stejna nuda jako vsechny ostatni wowlike MMORPG.. Takze s prechodem na f2p by to mohlo bejt zase dobry.. Doufam.
  • Guild Wars, treba taky.
  • Teď by se hodila recenze Lukáši. Napište někdo, jak to ve hře vypadá co je tam dobrého a na co se zaměřit, zkusím to. Hledal jsem nějaké fan stránky české, nějaké byly, to vím, ale teď je vůbec nemůžu najít.
  • Co je to ''normalni'' F2P? SWTOR ma F2P odpovidajici zavedenym zvykum. Takze ma ''normalni'' F2P. F2P titluly nikdy nebyly zdarma a mnohdy vysly draze nez mesicni predplatne. Hry se skutecnymm FREE hranim se daji spocitat na prstech jedne ruky. Z novych her je to jen Secret World(tam je to presne B2P-musis koupit hru ahrat bez omezeni) a ted Tera. Jinou neznam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit