Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doopravdy je tam toho více než 20 procent itemů, nyní jsou jich shruba 600 a potom jich bouse 1600 a více. Rozdíl oproti 1.1 aktualizaci? velice velký.
  • Ja jsem ješte nekoupit Starbound, ale souhlasím s tebou.
  • Super, cekam uz od unora
  • Lawliet
    moje slova.
  • A to uz som nedufal ze este pride neaky update. Na terrarii mam nahrade viac ako 120h a tato sprava ma velmi potesila :)

    Kto si chce skratit cakanie tak odporucam mod na Terrariu - Dark Soul: The Story of Red Cloud. Mod ma viac ako 600+ new itemov, 290 NPC a 14 Bossov. Ked budete hrat poctivo tak je velmi narocna skakacka v open worlde (jednoducho terraia v ktorej nemozeme kopat a nicit co sa vam zachce. ) Sam som sa nedostal este ani do 1/4 hry lebo som si vyrobil item ktory som nemal mat a ulahcil som si cestu .. Urcite odporucam pre hardcore hracov Terrarie a "skakaciek" :)

    Officialne o mode: The Story of Red Cloud is a massive full game Zelda/Dark Souls inspired adventure built inside the world of Terraria. It will take players through 14 dungeons spread across an expansive and inter-connected world, encompassing an estimated 15 to 30+ hr experience that will offer enough to do and see to enjoy more than one playthrough.
  • Stormangels
    SE tu hádáte jestly Terraria nebo Starbound a já budu hrát obě dvě a obě mam koupené.
    Na Terrarii se těším a až dohraju a pak vyjde Starbound tak jdu na něj.
  • Už aby to bylo, trailer vypadá skvěle.
  • walltar
    Ti by si taky mohli počkat na starbound, ale řekl bych, že tam asi bude dominovat Yogscast vzhledem k tomu, že už dělali jedno velké video.
  • walltar
    Já si asi zrovna počkám na Starbound ...
  • GlaDOS
    Pochybuji, že Terraria bude mít víc obsahu než Starbound, který má rovnou několik ras se spoustou unikátních předmětů, generované zbraně a zbroje různých typů, atd.. Těžko něco přesně tvrdit, když SB ještě nevyšel, ale podle blogů se dá lecos usuzovat.
  • rancor1223
    Já bych to znovu rozjel i kdyby přidali jeden meč a novej set brnění. Prostě proto, že Terraria je jedna z nejlepších her co jsem hrál a baví mě jí hrát "pořád dokola" (což je dost nepřesný výraz, protože se ten svět generuje).
    A promiň, ale viděl jsi vůbec to video? Může tam být o 20% novejch itemů víc, ale jestli jsi si nevšimnul, je tam hlavně spousta změn v mechanikách a značný změny v designu. To je hlavní důvod proč to hrát znovu. Itemy jsou jen třešnička na dortu.
  • Asi si rozjedu Terrarii znovu, jen nevím, jestli se ještě chytnu.Zvyknul jsem si z Gnomorie, že nemusím kutat osobně. *1* Novinky potěšily a když člověk vezme, že je to přídavek zadarmo, tak klobouk dolů. Pořád lepší než drátem do oka. *3*
  • Yes!!!!
  • Terrarie, Starbound... Pápá "Letos se budu učit!"
  • Lawliet
    Ale jo je. Pokud nebudeme hnidopichové, tak je to od jednoho z hlavních vývojářů Terrarie..
  • Ne neví, jsou to jenom spekulace, je to jenom kvuli tomu že Tiy odešel z týmu Re-logic a přešel k týmu Chucklefish, také odešel Blue jak se mu tak říká.
    Trochu mi připadá že Starbound je starší boda, jak z MechQuest je potom DragonFable.
  • *facepalm* Jak si myslíš, pak nebuď sklamanej. Pořád má smysl, ale mygickou (přehnaně jsem to řekl, že? :D)
    Házet špínu na Terraii se nevyplácí.
  • Lawliet
    Ano *1* Tzv terraria 2.0 *2* Respektive od odtrhnutého deva.
  • Doufám že TotalBiscuit a Jesse Cox s tímhle patchem opět rozjedou svojí Terraria serii. *1*
  • Není nahodu starbound vod nich? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit