Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně spíš přijde, že polovina chvály na Battlescreen vycházi z pomrveného designu hlavní hry. To, že nemůžu měnit vybavení, nebo měnit družstva při loadingu serveru nebo kill-camu je přece obrovská chyba. A tahle "ochcávka" přes app by neměla být brána jako pozitivum.

    Jinak ale commander mode a velká mapka vedle monitoru rozhodně velké a funkční přínosy jsou.
    • Suhlasim. Mohol by si mat napr tablet a mobil na stole. Na mobile by si mohol zas davat prikazy partakovi popripade by si videl obraz z jeho kamery na prilbe. Naco ked sa to da vsetko z pc. Ved 20" a vacsie monitory nestoja 100 000 ako v minulosti
    • Při loadingu mi to také chybí, ale na jednu stranu vždycky můžeš alt-tab do battlelogu a nastavit si to tam. Nebo to můžeš mít na druhém monitoru i včetně battlescreenu.
      Ale když se mi nechce používat druhý monitor, tak se mi celkem aplikace na mobil líbí.
      Výstroje jsou aktualizovaný real-time, takže když si během hry vzpomenu, že si chci něco změnit a mám chvilku, tak nemusím lézt do menu.
      A někdy se i vybírání serveru taky hodí aniž bych musel opouštět hru nebo alt-tabovat.
      • Však já neříkám, že to nepomůže, ale nebylo by lepší, aby všechny tyhle funkce byly přístupné kdykoli už ze hry, jak je to standartem už asi 20 let?
        Proto mi přijde vychvalovat tyhle funkce podivné.
        • Ano, s tím souhlasím, ale na druhou stranu, zase tak často si výbavu nenastavuji a když jsem tak přemýšlel, tak často bych stejně použil tu aplikaci, je mi sympatické, že ve hře nemusím lézt do menu, takže jsem v podstatě "stále" připraven na akci.
          Ale určitě ta možnost kdykoliv ve hře by tady být měla, ale třeba se toho i dočkáme, když už máme možnost lézt do battlelogu během hry.
  • jsem jedinej,komu tyhle super cool aplikace prijdou uplne k nicemu?
    • Whoossain
      Nejsi, já ani nevim, jakej je rozdíl mezi battlescreenem a aplikací pro comandera. A je mi to úplně šumák, protože v první řadě mě zajímá, kdy konečně upraví hru a tohle nikdy používat nebudu...
      • Jack1947
        Presne k cemu neco takoveho (na pc) kdyz neni zakladni hra sakra v cajku kde to jsme ? Nekde v SSSR... i ty meli funkcni veci a ne smejdy stojici za kulove.
    • Zbytecny to urcite neni. Commandera na iPadu parim porad, kdyz jsem treba ve skole a zrovna obedvam, nebo sedim na wc. Je to fakt pecka, i kdyz jedna hra trva docela dlouho - kolem 30 min. Vyplati se to hrat uz jen kvuli specialnim achivementum, stuzkam a medailim a relativne dobremu skore.
      • " Vyplati se to hrat uz jen kvuli specialnim achivementum, stuzkam a medailim " ... tudíš je to vlastně úplně k ničemu :D
        • Jack1947
          Neni je to o honeni bodu , i treba na zachode. *3* *15*
      • jenze tendle casual gaming je jako rakovina,prorusta celej herni prumysl a jednou ho zabije,stejne jako v roce 85...
        • Jack1947
          Jasne, aplikace na chytry mobil znici cely herni prumysl... bry no co se dozvim priste Ze na nasi planetu prileti, asteroid a celou ji znici ? *15* ( Tedy kdybych to fakt mohl nekde zjistit).
  • Ale na skutečně PC komunitu a hráče co mají dva monitory serou...
    • na jednom monitoru hraju na druhem mam battle log.. co je za problem?
      • battlelog... *facepalm*
    • Co se týče BF4, tak pokud máš druhý monitor, tak ho můžeš v klidu využívat jako BattleScreen.
      Takže v tomto případě je tvůj příspěvek scestný.
      • to jde ? paráda to sem netušil :)
        • Jo jde, jakmile se připojíš na server, tak na battlelogu dole v modrém baru (kde máš informace o připojení), tak máš různé ikony a jedna z nich je battlescreen, klikneš a je to ;).
  • Jinak Commander se dá stáhnout a funguje i na smartphonech (napr Galaxy S2 u me). Je to sice maly, ale bezi to krasne a je sranda

    Jediny co mi nefunguje je vybirani serveru (to prepinani mezi Commanderem a Battlelogem).

    Rozhodne je Commander zabavnejsi z smartphonu/tabletu nez na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit