Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Používání note na hry je pro herní závisláky,nebo pro ty co nemají místo na pořádné PC.
    Jsem zvědav co se stane s CPU které běží několik hodin denně při 80-ti stupních C *16*
    Mám PC s 2500K a stařičkou GTX670 a v fire strike lehce lepší výsledek.
  • Dell ani omylem.Minule jsem cekal na nahradni dil 20 dni.Lepsi servis uz ma i Acer.Za priplatek 1350kc on site 3 roky.Navic kolega reklamoval Predator a taky cekal na soucastku asi tyden ale za to cekani dostal bonus super batoh Predator v cene 1900kć.A Dell bpnuzel pouziva u NTB jen TN odpad u LCD.Asi tak.
  • Někdo zde spíš namítne že šířka sběrnice se odvíjí od kategorie karty a proto ji při výběru řešit je de facto zbytečné. Namátkou aktuální nVidie: 1050 - 128bit, 1060 - 192bit, 1070 - 256bit, 1080 - 352bit, takže šířku sběrnice rozhoduje jen zákazníkova peněženka. Hlídat si šířku sběrnice při výběru bylo důležité naposled tak při nákupu karet generace GeForce 9 (rok 2008) kde bežně existoval jeden model karty s vícero šířkami (např. 9600gso).
  • PS: osobně bych šel jedině do DELLu, už kvůli bezkonkurenčnímu on-site servisu téměř ve všech zemích světa. Pokud si někdo chce udělat delší výlet a chce si i na cestách občas něco zahrát a něco se mu posere, tohle se opravdu vyplatí. Ikdyž už jsem postarší a už denně nezabiju hraním více jak 5 hodin denně, nepotřebuji mít svítilka bůh ví kde a tvar laptopu připomínající vesmírnou raketu, občas chci pracovat někde u kávy ve společnosti, změna prostředí je prostě fajn, když je ta možnost, tohle by vypadalo fakt blbě.. Ale chápu, že je to mířeno právě na ROG hráče převážně o dost mladšího věku.
  • Je to cca 12 let, co jsem si všiml, že se z recenzí herního železa postupně vytrácí ten nejdůležitější parametr, který je dle mého tím naprosto zásadním, co do výkonnosti grafického rozhraní a tak i celkového herního HW jako celku. Je to nejspíš dáno i tím, že většina recenzentů nejsou ze staré školy. Nic proti tomu nemám, jenže osobně jsem si vždy vybíral grafiku hlavně na základě propustnosti paměťové sběrnice, protože je opravdu velký rozdíl, mít 256bit, nebo pouze 128bit. Pokud si člověk kupuje samostatnou grafiku, tento údaj většinou dohledá už u samotného prodejce. Zvláštní už je fakt, že se někdy stane, že tento údaj podceňuje samotný výrobce a prostě ho na svých sajtách neuvede.
    Někdo zde určitě namítne, že nejdůležitější je přece VRAM s takty. Jenže když máte grafiku 4GB VRAM, vyhnané takty pánu bohu do oken a vše potom běží na 128bit, tak většinou využijete max 2/3 celku VRAM. A nepomůže Vám ani 20 jádrový CPU (kdyby byl) s milionem GB RAM.
  • zaty
    To jako že s procesorem s výkonem něco málo nad 8 let starou i5-2500K a lowendovou GPU je to výpočetní středisko? Tak určitě :D
  • jiri.svak
    "30k" je maloobchodni cena, to byva vetsinou nadsazene, realna je nekde o 7k mene, jak je vidno z heureky.
  • MickeyMutant
    Většině čtenářů už je dávno jasné, že cca pátý článek o hardwaru od Asusu se tu v poslední době neobjevuje čirou náhodou. Proč tedy aspoň v textu neupozornit, tak jak to slušné weby dělají, že výrobky máte zapůjčené k testování přímo z české pobočky Asus.cz nebo Alza.cz nebo odkud, aby bylo etiketě učiněno zadost a čtenáři se hned dokázali zorientovat?
  • *od AMD
  • Právě, nové integrované grafiky od vegy tohle strčí do kapsy s přehledem.
  • Sestava s 1050 za 30k? Se pos,ali v kině ne? :-) Kdyby to byla aspoň 1050Ti ..
  • Jo a je to i navíc ještě výpočetní středisko.
  • Zapomínáte na to, že ke kenzoli potřebujete dobrý zobrazovač.
  • to uz radsej ryzen APU, alebo kabylake g s vegou
  • Je to notebook o (lehce nad) polovicnim gpu vykonu proti nove konzoli. A stoji 2x tolik. Pomer cena vykon trochu pokulhava.
  • Todle je spíše herní přenosná konzole se slušným výkonem. Tvůj desktop bych vůbec nesrovnával.
  • Mám ho 4 mesiace.
    Celkovo výborný stroj za tú cenu.
    Čo mi vadí je
    - nutnosť "zhodiť" celý spodok pri prístupe k RAM a diskom.
    - na IPS sa po mesiaci začali po okrajoch objavovať backlight leaks. Asi budem musieť reklamovať.
  • Muj 8 let stary PC s vymenenou grafikou za dnes cca tri roky starou 970 ma dvakrat vetsi vykon. Za 30k teda nic moc. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit