Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

    jo, to vypadá dobře

  • jiri.svak

    Asi jsem nenarazil na scénu, kde by to mělo takový vliv. Škoda.

  • Me teda prijde, ze ty lokalni RT stiny delaji teda celkem znatelnej rozdil, viz: https://youtu.be/yT6_z0H6-3U

  • Technická stránka hry mi nevadila. Chyb jsem měl v ní minimum a hra běžela plynule. (na PC)

    Ale konec hry mi nesedl, neměl jsem pocit, že jsem dostal odměnu za to úsilí. :-( Kdysi jsem si jí dal znovu, v jiné roli, a opět mě zklamal konec. 


    Každopádně CP není špatná hra, jsou v ní velké nedodělky, ale i to co dokázali stojí za uznání. Ale mohlo být lépe, to je jasné. 

  • unicz

    No starší, nVidia GTX je aktuální řada, tak jako cokoli os AMD třeba za 30k😉

    Ale ano, je s podivem, že toto redakce vůbec nezahrnula. Rozdíl výkonu, kvality.... Nebo to vůbec zmínit🙄

  • Veny

    Dovolím si upozornit ty kdož nemají kartu z řady RTX: Patch 1.5 přidal fuknci FidelityFX což je něco jako DLSS pro nás socky, takže pokud máte starší grafickou kartu tato možnost vám umožní vyždímat ze hry nějaké to FPS navíc za cenu nějaké té rozmázlé textury :D

  • Hra a jeji stav je desivej, udelaj hru, nefunguje moc dobre. Konecne udelaj ugrade a na PS5 nejde lidem pustit z media :(

  • Gulivera84

    Musim rict ze sem cekal vic, na PS 5, otresny s ray tracingem, vsude jakysi odskakujici červeny zrněni, a zbytek no zadnej zázrak...nebo nejakej vetsi rozdil PS4 pro , cekal sem teda, ani nevim co....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit