Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím všechny diskutanty ... jako majitel TDU 2 jsem celkem zklamán z toho pohledu jak je hra optimalizovaná (nikdy jsem na pc neměl problém rozjet třeba mafii 2 na solidnější detaily) - prostě nemůžu si pomoct ale Test drive unlimited 2 se mi jednoduše SEKÁ. jsem celkem zklamán, jsem vlastníkem g 25 ... hry podobnýho žánrů mě baví ... takže jsem schopen obětovat nějáký ten peníz do hardware . ZDE JE ALE PROBLÉM :( (mohl by mi někdo napsat jaký má hardware, detaily nemusí být "very high" prostě v rozumný míře ) na čem to rozjedu ??? aniž by se to sekalo - jen osobní zkušenosti prosím

    díky předem za odpovědi
  • ucho
    uvědomuješ si, že ta hra si nikdy nehrála na simulaci jízdy? :) je to prostě hra... já kdysi miloval hříčku Speed Haste nebo Screamer. byl tam dobrý jízdní model? ne. ale dobře se s tím hrálo, ovládání se dalo učit a v jízdě se dalo zlepšovat. pokud hledáš realitu, jsi blázen, že to zkoušíš zrovna u téhle hry...
  • Tem blaznum kerym se zda jezdeni s volantem v teto hre uspokojive doporucuji jeden pokus. Nastavte si hodnotu Steering damping na minimum ( slider doleva ). Tento parametr totiz zpozduje reakci ovladace. Jestli zatocite a nebo pribrzdite jednoduse vam to zpozdi a doda falesny pocit vahy. Je to takove siditko na oklamani. Pokud zpozdeni vypnete poznate jizdni model v plny nahote. Tem co jich to nepresvedci a budou jizdni model povazovat nadale za dobry silne doporucuji ze az dostanou skutecny ridicak aby jezdili velice pomalu protoze jakakoliv krizovejsi situace bude znamenat velke nebezpeci nejenom pro ne ale hlavne pro okoli.
  • Ten začátek je pěknej :-) Jak je ta hra stárá ? :-D
  • Co je to za skladbu od 6:38, kdy moderátor řekne, you listening real rock at rock radio..A VW si to mašíruje po out of road krajince? .)

    Jinak pěkná recenze, ale mě by ke koupi nepřesvědčila, očekávám Shift 2.
  • Hm supr, ale ten gamepad stejně nezmění nic na tom, že je ten jízdní model otřesný.Hral jsme to na volantu a nemínim si zvykat. Podle mě je ta hra teploušska, nevím jak v EDENU uvažují, asi prdelí a za tohle jim davat peníze, to je radši vyhodim, nebo zpalím.
  • a i kdyby, tak je to je věc jaký má vkus *7*
  • Hanzales
    hip-hop sice nepatří mezi mé vybrané žánrové záležítosti, ale tenhle comment má koule (video-clip included) *3*
  • Pokud vím tak je to ten Mustang kterýho vyhrajete v Duelu proti té mařce... a to se nedá pozměnit ani prodat..
  • Proč má autor videorecenze v garáži růžový Mustang? Takhle prznit takové úžasné auto, to je něco neuvěřitelného...
  • Shadow je špička.
  • A po druhe na tebe musim reagovat kkte. Oslovujeme-volame. Opet ti nenadavam i kdyz bych mel i chut za to, jak agresivne pusobis.

    Ale chtel jsem ti napsat,ze treba NFS Porsche jsem odjezdil s kamosem na KB a pokazdy jsme v sobe meli litr vina. Lotus na Amize taktez a jako perlicku uvedu SuperCars na Didaktiku Gama a ten mel klavesnici vystavni.Tyhle arkady mely alespon varle a ja se u nich bavil a nevytacel. Jeste me napadlo: nedelal tvuj dedecek ve Skalici ony klavesnice? To by vychazelo:v roce 1987 bylo tvemu dedeckovi 20let a devet mesicu pred tim pocal tveho otce. Ten udelal ve stejnem veku osudovou chybu,ze pocal tebe a to ti budou tak ctyri roky,ze tak kopes kolem sebe.Ze jsem se trefil kkte?

    Vsechny postavy jsou v tomto pribehu skutecne a tak mi nezbyva,nez se omluvit...promin Didaktiku.
  • Hele kkt (ted te jmenuju a nenadavam ti-tos udelal ty sam a za mne)

    Ale dat za tohle litra,tak si nafackuju. Kdybych to sosnul,tak je ze me pirat , ke vsemu jeste pysnej a tezce vytlemenej. Potom bych se jen omluvil hard disku a na vse bych s CISTYM svedomim zapomnel.

    Promin,ale na tvuj plnohodnotnej zvratek se jinak reagovat neda.
  • Pane , pane. Nebud na sebe takovej zlej. Hru jsem hral a to cos napsal,bych v Edenu vyvesil do vsech kancelari. Navic bych jim na vratnici mesic daval facaky. Navic si to napsal naprosto paradnim zpusobem. Pro me perfektni a objektivni recenze,protoze je pravdiva. A jestli smutnis kvuli takovehle hrubce,tak ver tomu,ze Pepa Dobrovsky uz v rakvi par vejvrtek udelal. S tebou bych sel rad na pivko.
  • janchor
    'si piš, mám to najetý - http://youtu.be/cx-lH-ULjPE
  • Lukáši ty posloucháš hiphop? To troubení do rytmu... :)))
  • Sláva podařilo se.Akorát že se musí vše od začátku. :-(
  • escape a druhe z prava tusim.
  • Dobrá ale jak ? kde to v menu najdu ?
  • Musis si udelat ve hre novy profil pro online hrani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit