Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takova blbost *6* *11* *12* *10* CoD je lepšy hra *5*
    • MrSanta
      Jsi nějak z formy, tohle bylo hodně slabé. Musíš na sobě ještě zapracovat.
  • Priznam se ze nedokazu pochopit jak se tato hra muze libit nekomu komu jde o jezdeni. Radsi bych si vystacil s jednim autem ktere se bude chovat alespon trochu jako auto nez s obrovskym sortimentem vozu na ktere se da jenom koukat. Jizda s volantem je v teto hre k *11*
  • nevim proc nadavate na tu hru tolik :) hraju ji na klavesnici ANO :D ale cekam na volant mel by prijit pristi tyden g27 :) a nebojte nekupuju si to jen kvuli tomu ale i kvuli shiftu 2 a live for speed a rfactoru ale z5 ke hre ta hra me bavi a otom to je je mi jedno ze auta se chovaj na prd ale musim rict ze se to ridi lip jak v TDU 1, sice me hawai moc netankovala kdyz em tam priletel ale uz sem si zvykl
    • Volant to jen zhorší, věř mi...
      • Zajimave. Je pravda ze na gamepadu zajedu lepsi cas v zavode ale pri projizdeni se je volant uplne super. Takze ne neverim. Jinak hra je online fajn akorat to chce poradne zazaplatovat.
        • V rychlostech do 160 km/h je volant super, ano. Při vyšších rychlostech se ale začne projevovat obrovskej (bohužel ani v nastavení neodstranitelnej) deadzone naplno, takže často volantem zmítáte doleva doprava a protože hraju i jiný závodní hry, je to pro mě problém a nejsem ochotnej si zvykat. Pokud to s gamepadem umíte opravdu dobře a s mrtvým středem se vyrovnáte, je to podle mě pro samotný závody lepší volba.
  • Je to nejvetsi sracka ze vsech zavodnich her !!!! *1* *1* *1* *1*
  • Nejlepší simulace-arkáda všech dob? NFS 5 Porsche........!!!
  • mmrrxx
    prosim vas kto to uz hral, funguje tam aj ze AI auto ( v ramci trafficu, nie sutazne ) predbieha ine pomalsie AI auto v trafficu ? cize sa mi moze stat ze na normalnej ceste uvidim umely traffic ktory sa deli na pomalsi a rychlejsi a rychlejsi prebieha pomalsi ?
    • Pan_Klobouk
      Na tohle ve hre prakticky nenarazis. Doprava je obecne tak ridka, ze je docela svatek videt par aut jedoucich za sebou, natoz aby se predjizdely. Vsichni vlastne jezdi predpisove a dodrzuji povolenou maximalku, na velky zavodniky, nebo liny pany opatrny si tahle hra nehraje. Maximum je k videni na viceproude silnici, nebo na dalnici. Tam lze obcas narazit na dve auta ve dvou pruzich, jedno jede 80km/h a druhe 75km/h. To je snad jediny naznak predjizdeni. ;)
      • Ale jeste tam jsou pocitacem ovladani ostatni jezdci, ktere je mozne vyzvat na zavod a tyhle auta jezdi rychle a ne tolik predpisove ;-)
        • tady ale nejde o predpisovou jizdu, ale o vzhled tech licencovanych aut... :)
  • Xykon
    Hra vypadá docela pěkně, ale nulový model poškození? Proooč? *7*
    • je možné, že je problém s licencemi. tuším, že NFS s tím mělo kdysi problémy. ne každý výrobce aut dovolí, aby se jejich auto v nějaké hře demolovalo, musí vypadat pořád dobře. tedy je klidně možné, že nějaké poškození tam prostě dát nemohli, auta jsou licencovaná...
      • Tohle mě nikdy nenapadlo, ale zní to docela věrohodně.
        • Pan_Klobouk
          Je to tak, automobilky vetsinou pri poskytovani licence s poskozenim nemaji problem, ovsem jen kdyz jde o zavody na okruzich. V beznem provozu vidi nerady, kdyz se jejich virtualni modely krabati, maji vysypana okna (na tohle jsou pry haklivi u BMW) a odpadavaji jim plechy. Takze se to bud resi maximalne skrabanci (Test Drive, NFS...) nebo obejitim licence a noname auty (Cobra 11, World Racing...). Blaznivej svet, no.
          • Cosi
            Mám za to že ještě Ferrari odmítá speciálně hry kde je můžeš tunit a dost pozměnit jejich vzhled.
    • Nulový model poškození bych uvítal pouze v tom případě kdyby to byla volba v nastavení. Takhle jsou proti tomu i serie NFS jako destrukční derby.
    • Ani by som nepovedal ze nulovy, auta sa trochu rozbiju, mne raz odpadli dokonca aj dvere
    • proč jo? :-)
      • Mohlo by to být aspoň v nastavení *12*
  • Skvela recenze na prumernou hru. Dekuju za dalsi usetrene penize :p
  • Ach jo, tak jsem se těšil, ale hra má úplně stejné nedostatky jako jednička a fyzika je ještě horší. Na TDU2 jsem hrál hned po dohrání NFSHP a tohle je opravdu katastrofa. Grafika hrůza, zvuky jsou typu kuchyňský mixér, postavičky jsou všechny stejné, jen se liší barvou svetru. Auta se sice tváří, ale interiéry jsou nudné a nebýt sem tam ve dne odlesků na karoserii, vypadají jak gumová. Destrukce nulová atd. Tomu, co si auta dělají na silnici se už nedivím. Prostě tohle je hra, která se mohle uchytit před 3 lety, ale ne teď. (Konkurence maximálně pro Word Racing 2)
    • Přesně tak. Ale TDU1 byla dobrá hra! I tedka to je dobrá hra, grafika na tu dobu luxus, i teďka pořád krása, dobrý zvuky, hodně aut, respekt, prostě ne že pojedeš tři kilometry z protisměru jako zde :D Na TDU1 mi vadily ty poskakující silnice ale to je detail. I když to reálný není tak to aspoň tak vypadá a působí :))) Jdu si to nainstalovat.. *5*
  • Ze zavodu hraju jen live for speed ale ten otackomer na videu to je hruza *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit