Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS4 PRO je urcite za ty penize zajimavy kus hardwaru, ale porad se nemuzu zbavit pocitu ze to je krapet zbytecna vec, a bylo lepsi pockat s podporou 4K a dalsima vymozenostma az na dalsi generaci, tedy playstation 5. Cela PS4 PRO jde proti zakladni filozofii konzoli, teda koupim konzoli a mam na pet ci vic let vystarano v kvalite dane konzole. Ted se to cele rozdelilo na dva tabory a navic se do toho zamichal totalni bordel s televizema. kazdej vyvojar se ted predhani jak nejlip uspokojit uzivatele co maji PRO a na ty co maji obyc verzi se pomalu ale jiste zacina prdet, aby taky ne, protoze plne se venovat oboum verzim stoji vydavatele a vyvojare vic penez. No uvidime, doufam ze nedojde nakonec na to ze rozdil mezi hrami na PRO a normal bude jako mezi PS2 a PS3.
    Muj osobni odhad je ten, ze Sony bude tlacit na to aby se PRO verze stala primarni konzoli a za nejaky cas ukonci vyrobu normalni verze. Potom dojde na to co rikam, hry budou v dobre kvalite jen na PRO a bude se delat ze ta normalni verze uz jakoby neexistuje. Samozrejme koupit PRO neni zas takovy problem, problem je adekvatni televize..viz clanek. Navic si ymslim ze kvuli PRO verzi bude odsunut do ztracena vyvoj a oznameni PS5, pac PRO musi zase vydrzet aspon 5+ let, aby se to SONY vyplatilo.A v te dobe bude opet tak zastarala ze se zastavi vyvoj grafiky a dalsich veci jako tomu bylo u ukrutne dlouheho cyklu PS3. Proste PRO verze nemela vubec vzniknout, tot muj nazor.
    • MARTASLJ19
      Súhlasím, pekne napísané. Ja som majiteľom PS 4 Slim. Verím SONY, že pôjdu všetky hry dokonca generácie aj na starých PS 4. Proste nemôže nás odstrihnúť. PRO u mňa stráca zmysel keďže 4K momentálne vôbec neplánujem a ono ani tie hry v 4K nepôjdu. Aj keď ten vyšší framerate a lepšia grafika je pekná vec. Ale vystačím si aj so Slim.
  • Uvažoval jsem o PS4 víceméně jako o bluray přehrávači s dobrou podporou streamovacích služeb (nativní aplikace PLEX atd.). Ale je to krapet drahé řešení toho, co potřebuju. *4* Škoda, že nVidia Shield nemá bluray mechaniku, jinak je to parádní stroj na multimédia.
  • Mart9
    Já jsem maximálně spokojený už se standartní PS4. Opravdu můžu napsat, že jsem pyšným majitelem této konzole. Myslím si, že kombinace PS4 + ohrané PC je v současné době nejlepší možnost.
    • 0011
      No nevím, já to mám takhle, dneska je pro mě nejlepší možnost mít nadupané herní PC + konzoli od nintenda, protože hry od nich jsou jiné, nezahraju si pravděpodobně read dead dvojku, ale craftících openworldů mám na pc jiné alternativy. Sám jsem zvědavý na odhalení switche za 2 týdny a těším se že si zahraju vylepšený mariokart 8 až výjde, pokud bych chtěl "alternativu", můžu si akorát na gogu koupit staré wacky wheels za 6 euro, což je nepřiznaná kopírka prvního mariokart, jsou samozřejmě "dospělejší" série, jako je monsterhunter, xenoblade, fire emblem , nedávno jsem si udělal radost a nechal si poslat přes půl republiky z e-shopu krabicovku chinatown wars, bohužel stála jako v době vydání *1* (ano vyšlo to na mobily, ale není to ono). Navíc s podporou atlusu se spekuluje, že persona rozšíří pole působnosti i na switch *14* Myslím, že ta konzole bude dobrý doplněk i k ps4, protože nintendo kraluje v žánru rodinných/party her, ps4 je skvělá na příběhové akční adventury, jako je uncharted
      • Taky řešení *3*
    • Mám klasické PS4 a novÝ herní Comp. Ps4 hlavně kvůli exkluzivitám na něj a PC na to ostatní *3*
    • Souhlas, neustale problemy technickeho razu, i kdyz treba jen minoritni na PC jsou znacne otravne.
      • jake problemy?
        • polib si, bobe:)
  • Mám kvalitní PC a díky PS4 Pro na něho padá prach. PC jsem nezapl od pořízení Pro.
    • a jak si na tom zahraješ treba total war?
      • Přidám se k dotazu- a jak si zahraješ na PC Final Fantasy XV? :-)
        • presne tak jako si sakra zahrajes ty DVE (warhammer a civ 6) exluzivni hry co na PC vysli tenhle rok, to je prusvih jak poleno:)
          • a co kdybys si chtel zahrat Transport fever, starší TW Atillu nebo pristi rok Dawn of War 3? Smula co. (bavíme se o hrách kde mužeš utopit stovky hodin)
            • To neni podvadeni. Je to neomezovani se jen na jedno.
            • musíš si vybrat jeden tábor, tohle je podvadení když mas obe platformy *7*
            • Tak to zapnu PC. Problém solved
        • tam jsem v podstate smeroval, je to o preferencích. až na to že final fantasy je jedna hra. Jak si na konzoli zahraješ novou civilizaci?
          • Doplním- Final Fantasy je jedna hra, TLOU jsou dvě hry, s Uncharted už šett her, S until Dawn už sedm her, s Hevy Rain už osm her, s Beyond Two Souls už devět her, s Bloodborne už deset her atd.... :-)
            • ja respektuju tvuj herní vkus, mne tyhle hry naprosto nic nerikaji. mam rad strategie. trochu mne lakalo bloodborne, pustil jsem si par epizod na YT ve full HD a pak mne to nejak prešlo...
          • Uznávám- nezahraju. Dostal jsi mě. Ale nezahraju si to proto, že mě tyhle hry strašlivě, děsivě nebaví. Kdyby mě bavily, tak si je zahraju úplně v pohodě, od toho mám doma PC :-)
            • mne zas nebaví final fantasy co s tim
  • Jediná výhoda konzol je cena nic jiného v tom není,,, kdyby měla PS4 internet, a dalších X věci jako PC tak stojí stejně jako ''drahé PC''
    Kecy jako hrát s gauče si nechte od cesty i PC nemusí vážit 100 kilo a mít metr na výšku,, a navíc tam připojíte milion ovladačů a ne jenom jeden od Sony,
    Hry na pc mají časem i když ne oficiální překlad do CZ, modifikace
    • " kdyby měla PS4 internet"

      Jo, PS4 vůbec nemá internet *15* Lidi kupujte PC, oni tam mají ty internety *15*
      • Na games píšeš s konzole ? teď
        • ano
  • Mám kvalitní PC a na PS4 mi sedá prach, takže nemám důvod jít do Pro.
    • ... a to je ta krása na možnosti se svobodně rozhodnout. Někdo to má opačně a hned je blb? Zapnout Battlefield nebo Starcraft na PC je boží, stejně tak boží je zapnout Bloodborne či Until Dawn na PS4 na velké telce a než se vzbudí manželka s miminem si na půl hoďky zavegetit. Nebo si zahrát s manželkou ve dvou autíčka o to, kdo bude přebalovat... to je ten adrenalin, který zavilý pcčkář nepochopí :-)
  • Ale pánové, co tolik zášti? Aby vám nepraskla žilka :-) Já vám to s dovolením vysvětlím z jiného pohledu. Ten váš Šitstejšn či Lowzoli si člověk nemusí nezbytně kupovat z nedostatku peněz a protože je blbej a nevidí ty MOŽNOSTI (óóó) upgradu božského PC, ale někdy právě naopak. Tak nás nechte žít a nedělejte z nás tupce co nepochopili óóó vaši, tu jedinou a správnou MYŠLENKU :-). Pro toho kdo je otevřený názoru druhých: Myslíte, že lidi co mají Lowzoli zákonitě nemají dobré PC? Vážně, jo? .... PRD. Zkusili jste někdy Šitstejšn pustit na bečce či když se sejde pár známých na plátno a zapařit ve dvou za mocného povzbuzování ostatních Mortal kombat nebo NHLko, FIFu? Nebo patříte mezi ty co v zaprděném pokojíčku u mamky četují u LOLka či WOTka do noci a kochají se svými FramesPerSec? Pocítili jste zážitek z Last of us, Uncharted? Není lepší přestat dětinsky vřískat o zhovadilosti PS4 a jít do PC i konzole (v ceně průměrné grafické karty)? Zamyslel bych se :-)
    • Last of us, Uncharted...

      meh...
      • Jo, PS4YourSorryAss. Marně přemýšlím, jaké lepší příběhové hry než Last of us a Uncharted za poslední roky vyšly. Ok, Tomb Raider. A dááál? Meh meh meh (tak dělá koza, ne?) :-)
        • LoU a Uncharted jsou příběhové hry? Sakra, tak to úroveň dost klesla. Hrát několikahodinovou filmohru s brakovým příběhem podle mě nestojí za koupi konzole, ale brát ti to nebudu.
  • Tohle mění všechno: http://i.nahraj.to/f/1C10.jpg
    • Stejně jak člověk musí bejt nesebevědomej, že musí pořád řešit, že někdo nehraje na stejný krabičce jako on? *7*
      • Vakek
        Přesně. Rád bych si jednou přečetl nějakou smysluplnou diskuzi, než nekonečné překřikování lidí, kteří evidentně nemají nic lepšího na práci. Neví někdo zda jsou někde diskuze "čitelné"? Nebo je to všude prolezlé chorobama -_-
        • solomon.short
          vsude stejne... diskutuji tu jen kriklouni, pres jejichz "pravdu" nejede vlak. Jak parchanti na piskovisti...
  • Prý 4k a ono upscale lol

    Pak se diví, ze na pc je na opravdové 4k náročné. Tady kecali.

    60fps super. Jen opět. Je to při horší grafice jak na pc, tak nepište ty hlouposti o hw.
  • Já jsem s Pro dost spokojený. Původně jsem zvažoval nové PC, ale nakonec jsem to nechal být, protože když jsem koukal na nadcházející PC hry, které by mne zajímaly, nejsou na PS4 a potřebovaly by vyšší výkon, než tedy můj současný komp, vyšla mi jedna, možná dvě hry. Kvůli tomu ta fakt smysl nemá a ta PS4 mi těchto her nabídne o dost více.
    Za ty prachy to je mašina s poměrem cena/výkon, který PC za stejné prachy rozhodně nenabídne (což je teď i původní ps4).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit