Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo a ta případná následná reklamace .. no radost pomyslet
  • No stím kolik se toho pak může na trh vyvalit a jakou to bude mít hodnotu bych si stou návratností v podobě prodejného hardwaru moc hlavu nelámal.
  • A co by podle tebe měla dělat? Zainvestovat do nových továren, tak aby ukojila současnou poptávku, která dřív nebo později klesne a trh zaplaví tisíce karet? Oni ktomu přistupují jako ke standartní výrobě kde se nakamulovalo velké množství v krátkém období, stím že pak bude sucho. Podobné problémy má i spousta jiných odvětvích a zbrklé rozhodnutí tě v podobných případech může stát miliony.
  • jenze dve 1060 nejdou do sli, takze je to blbost tak jako tak
  • Holldir
    Zcela nová grafika která ještě nemá ani stanovenou cenu....to si radši pořídim druhou identickou grafiku a spáruju je a budu na tom lépe, přinejhorším stejně, ale za mnohonásobně menší cenu. Mám 1060 která teď stojí asi 7 tisíc možná méně. A nemůžu si stěžovat, že bych s ní něco nespustil když nepočítám andromedu která nejde na plný detaily spustit na žádné grafice vydané v době vydání andromedy. Ale jinak ta 1060 dostačuje plnohodnotně stále....a se dvěma bych dal možná i tu andromedu. A dvě tuty grafiky vyjdou na míň jak tuta nová :)
  • Hele a já se zeptám, protože tomu vůbec nerozumím. TO si někdo takhle koupí grafiku do PC a zapne nějaký program, který mu na tu grafiku vydělá? Za jak dlouho? Nesežere to víc elektřiny než to vydělá?
  • Ahoj!
    Shodou okolností jsem benchmarky na mining i dělal, jen jsem je k recenzi nepřidal protože jsem nepředpokládal velký zájem (chyba!). Každopádně tady jsou nicehash benchmarky nejčastějších algoritmů:
    Equihash - 440H/s
    Pascal - 1.1GH/s
    Keccak - 765MH/s
    Lyra2REv2 - 40.1MH/s
    Blake2s - 4.47GH/s
    V době psaní recenze vycházel průměrný denní výtěžek na cca 4.5$, takže něco pod 100 korun.
    Zrovna MSI Gaming X karty jsou na těžení super - jako dvouslot se krásně vejdou do multigpu setupu, a s OC paměti a sníženým power target se udrží i pod 70°C při pěkných ratech. A o hlučnost v pořádném těžebním rigu stejně nejde :)
  • Tohle se konzolovych grafaren zcela jiste nedotkne vubec nijak. Sony i Microsoft maji vyrobu nasmlouvanou na mesice ba roky dopredu a pri jejich odberu je AMD opravdu nemuze poslat do riti.
  • Pokud to neumi tak je to ciste Frantuv problem. Seriozni eshop doruci z USA tu grafiku do dvou dnu, coz vetsinou Ceska posta nezvladne ani mezi Prahou a Ostravou. I s dementnim doplatkem za DPH a procleni to vyjde plus minus stejne jako tady.
  • Vzhledem k ceně karty jsem velice rád, že netoužím hrát FPS ani strategie.
    Váš Xbox one X...
  • Ale těžaři je moc nechtějí, protože co stím kdyby to nahodou krachlo. Grafiku bez výstupů hráči pak od nich nekoupí.
  • Nové GDDR6 paměti dostanou nové GTX a Radeon grafiky takže si to užijte hlupáci co jste si nakoupili teď hromadu grafik *1* *1*
  • Nechápu ty mímusy. Myslím, že výrobci konzolí bouchají šampaňské, protože PC hraní je prostě v pr*eli. Já už také začal zjišťovat, kolik nové konzole stojí. Ještě, že jsem alespon předloni koupil GTX1060/6GB. Ale loni na jaře jsem chtěl celé nové PC a prd. A vypadá to, že si ho hned tak nekoupím.
  • techto karet mam doma 21 :D A ted me sezerte vsichni hraci, co cekaji marne ve fronte na jakoukoli predrazenou GTX. Vsak se nebojte, az skonci horecka, budou se pribalovat zdarma k rohlikum:)
  • na bObrovy recenze se těší spousta lidí.. bude to zase švanda ... *5*
  • Tilwaen
    Ony ale těžební grafické karty už nějaký čas existují.
  • Přístupnější,jednodušší a vydělečnější to dlouho nebylo. Elektriku to zaplatí s přehledem, amortizaci hw taky a cenu grafiky časem taky. Grafiky se stále dají sehnat, jen je to složitější, podstatně dražší (než před půl rokem) a tím pádem se zaplatí za delší dobu. Ale zaplatí. Pokud ti tedy nevadí běžící PC 24/7, cena grafiky je z dlouhodobého hlediska 0,-kč.
  • Konec hraní na PC ? Proč proboha? naopak herní PC si dnes na sebe vydělá samo, umí tohle konzole? *1*
  • *1* vydiš já vesele hraju na nové kartě a ta se mi díky těžení v době kdy nehraju zaplatila za 3 měsíce. kdo dnes netěží okrádá sebe i svou rodinu *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit